cz
cz

Profesionální tvorba webové aplikace na zakázku

Vývoj webové aplikace, která podpoří váš digitální úspěch. Máme zkušenost s interními aplikacemi, stejně jako s těmi pro koncové uživatele. Intuitivní, rychlé, perfektní na všech zařízeních. Takové jsou webové aplikace od nás.
Potřebuji novou aplikaci
tvorba webových aplikací
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
webove-aplikace-1webove-aplikace-2webove-aplikace-3

Webové aplikace na míru
Jak můžeme pomoci?

Ujasníme priority
a koncept

Jak má vypadat nová webová aplikace? Ať jde o aplikaci pro veřejnost, nebo firemní aplikaci, pomůžeme vám ujasnit priority a koncept.

Zvolíme technologii
a metodiku

Podle typu projektu, plánů, uživatelů a mnoha další faktorů zvolíme, jakou technologii pro vývoj použijeme a jak budeme při vývoji postupovat.

Vytvoříme design
a prototyp

Nová webová aplikace vznikne nejprve jako interaktivní prototyp, kde si kromě vizuální stránky také ujasníme funkcionality aplikace.

Sesbíráme zpětnou vazbu

Budeme pracovat s vámi, zaměstnanci i budoucími uživateli na připomínkování a ideaci budoucí aplikace a na základě zpětné vazby upravíme prototyp.

Zajistíme vývoj webové aplikace

Náš zkušený tým programátorů se ujme vývoje webové aplikace od front-endu po back-end. Během celého procesu budete dostávat pravidelné reporty.

Pomůžeme vám se správou a údržbou

Aplikaci s vámi budeme rádi rozvíjet, nebo se postaráme o její provoz, vyhodnocení výkonu, školení zaměstnanců a technickou podporu.

Naše práce

Podívejte se na webové aplikace, weby, mobilní appky a další projekty, na kterých jsme v poslední době pracovali.
vyvoj mobilni aplikace penozrouti
MultiClub
Webová aplikace na míru pro MultiSport
MultiSport je největším poskytovatelem firemních benefitů zaměřených na sport a zdravý životní styl. Jeho "multisportku" zná snad každý.
Klient se rozhodl nabídnout svým zákazníkům další benefit v podobě slev na sport, zážitky, oblečení, jídlo a další věci, které se zdravým životním stylem souvisí.
Pro MultiSport jsme vytvořili prototyp webové aplikace a design. Zajistili jsme kompletní vývoj, spuštění a proškolení presonálu.
Detail reference
"Práce s Pixelfiedem proběhla výborně. Byli jsme nadšeni z designu, flexibilního přístupu v rámci vývoje, i z celkového výsledku.“
reference na webové aplikace
Veronika Vycpálková
MultiSport
reference aplikace musicmap
MusicMap
Webová aplikace a web na prodej lístků
Vytvořili jsme web a webovou aplikaci, která spojuje fanoušky, umělce a promotéry. Zároveň jsme připravili komplexní back-end pro prodej a kontrolu lístků na kulturní akce.
Detail reference
reference aplikace humbook
Humbook
Design a vývoj webu a aplikace
Pro Albatros Media jsme vytvořili web a back-end Humbook, knižní festival zaměřený na young adults. V současné době pracujeme na dalším rozvoji a nových funkcích.
Detail reference
Komplexní servis od zkušených odborníků.
Vývíjíme webové aplikace od drobných po ty největší. Nabízíme zkušenosti a otevřený in-house přístup.
K vývoji i testování webové aplikace přistupujeme agilně a systematicky. Nabízíme nejen hodiny práce našich vývojářů a designérů, ale především dlouhodobé partnerství.
Management vývoje
Chceme být maximálně flexibilní, ale zároveň si být jistí výsledkem. Proto pro vývoj webových aplikací kombinujeme agilní metodiky i klasické projektové řízení.
Testování aplikací
Všechny aplikace důkladně testujeme tak, aby výsledek byl přesně takový, jaký jste si jej vysnili. Kvalita kódu a jeho 100% funkčnost je u nás na prvním místě.
Dlouhodobá spolupráce
Otestováním a předáním projektu však tvorba webové aplikace nekončí. Získáte kód, který bude připravený pro budoucí rozšíření či aktualizace, na nichž s vámi budeme také velice rádi spolupracovat.

Proč vybrat na tvorbu webové aplikace Pixelfield?

webové aplikace ilustracni foto
Nekonečné možnosti připojení - to je vývoj webových aplikací.
Vývoj webových aplikací znamená rychlý výsledek, možnost stabilního rozvoje a neomezený přístup bez ohledu na místo nebo zařízení. Díky pečlivě zvolenému designu, promyšlenému výběru vhodných technologií a chytrému napojení na další aplikace dokážeme využít potenciál webových aplikací naplno.
Bez ohledu na to, zda potřebujete aplikaci pro interní účely firmy, nebo pro své zákazníky, jsme tu pro vás. Poradíme vám, jak získat z webové aplikace co nejvíc a pomůžeme vám zazářit před vaší konkurencí.
webové aplikace ilustracni foto 2
Rosteme s našimi klienty, proto nám na projektech tak záleží.
Chceme být vaším partnerem pro úspěch v digitálním světě. Jakmile porozumíme vašemu podnikání pomůžeme vám najít nejlepší způsob, jak pozvednout vaše výsledky skrze web. Vývoj webových aplikací je často jen součástí mnohem většího projektu a práce se tak stává výzvou, aby do sebe všechno zapadalo. Nás výzvy baví a nebojíme se ani těch nejsložitějších.
Chcete fungovat nejen v prohlížeči, ale dostat se také na AppStore a Google Play? Vývoj mobilních aplikací je v tom případě ideální volba a to jak samostatně, tak s vývojem webové aplikace.
FAQ Tvorba webových aplikací
Na jakých zařízeních webové aplikace fungují?
Webové aplikace využívají responzivní design, který bere v úvahu všechny požadavky chytrých telefonů, tabletů i počítačů a všech jejich rozlišení. Na základě rozlišení jednotlivých zařízení je řazen podle významnosti nejen obsah, ale také prvky důležité pro ovládání a funkčnost aplikace. Vzhledem ke vzrůstající oblibě mobilních zařízeních mezi uživateli se jedná o způsob, jak jim nabídnout to nejlepší v každé siuaci.
Jakým způsobem navrhujete design webové aplikace?
Při návrzích designu přihlížíme nejen k vašim přáním, ale také k zásadám user experience designu, jehož cílem je navrhovat weby a webové aplikace, jež jejich uživatelé používají s potěšením. K navržení takového designu je pak nezbytné perfektní pochopení potřeb a zvyklostí uživatelů, cílů firmy a schopnost vnímat web jako celek složený z jednotlivých částí.
Umíte webové aplikace propojit s dalšími aplikacemi?
Námi vyvinuté webové aplikace připravíme na všechny možnosti, které si budete přát, aby bylo možné je využít na maximum. Dokážeme je propojit s vašim stávajícím softwarem a vytvořit tak například e-shop navázaný na váš informační systém, který monitoruje aktuální skladové zásoby, objednávky a mnoho dalšího.
Jaká jsou hlavní úskalí při vývoji webové aplikace?
Vývoj webové aplikace není pouhým sledem designování, kódování a programování. Při plánování vývoje webové aplikace je také třeba se zamyslet nad jejím fungováním, aby web nekladl uživatelům žádné překážky, ať už při běžném procházení nebo při plnění stanovených konverzních cílů. Je nezbytné kvalitně navrhnout strukturu a navigaci nové webové aplikace s ohledem na vaše cíle a specifika vaší cílové skupiny.
Jak dlouho trvá vývoj webové aplikace?
Tvorba webové aplikace a její délka přímo souvisí s rozsahem dané webové aplikace, její složitostí, potřeby napojení na další systémy a počtu požadovaných funkcí na míru. Obecně je proto velmi těžké stanovit časový interval potřebný k vývoji. Vývoj jednodušších webových aplikací je někdy kratší než měsíc, v případě těch složitějších může vývoj zabrat i více než půl roku. V takových případech jde často o kontinuální proces, kdy se aplikace stále rozvíjí v rámci provozu. Reálnou délku vývoje vám řekneme po vyjasnění zásadních informací na první schůzce.
Kolik vývoj webové aplikace stojí?
S cenou je to velmi podobné, jako s délkou vývoje. Dvě webové aplikace mohou mít naprosto rozlišný rozsah, a tak se jen těžko stanovuje obecná cena. Důležitou roli v tomto ohledu ovšem nehraje jen rozsah, ale také náročnost projektu. Ke stanovení ceny je pro nás klíčové vytvoření podrobné specifikace, na jejímž základě můžeme stanovit konkrétní potřebnou časovou, a tedy i finanční dotaci.
Jak probíhá testování webové aplikace?
Webové aplikace naši testeři testují už v průběhu vývoje, čímž urychlujeme jeho celý průběh. Díky průběžnému testování nevznikají situace, kdy je třeba se vracet ke starým chybám a dlouze zjišťovat jejich příčinu. Dále je aplikace možné podrobit ještě důkladnějšímu testování, a to jak z technického hlediska, tak také z čistě uživatelského pohledu. V takovém případě jsou k testování pozváni reální uživatelé, kteří představují reprezentativní vzorek vaší cílové skupiny. Uživatelské testování přináší velmi hodnotná data o tom, jakým reálným problémům uživatelé při ovládání webové aplikace čelí, nebo co jim v aplikaci úplně chybí.
Jaké podklady jsou potřeba pro vývoj webových aplikací?
Vývoj může zásadně zpomalit nedostatek nebo opožděné dodání podkladů. Obvykle se jedná o fotografie, texty, jakékoliv dostupné analytické materiály (analýza klíčových slov, informační architektura webu), FTP, přístupy ke staré webové aplikaci a další. Všechny tyto podklady je nezbytné mít už před započetím vývoje, aby byl zajištěn hladký průběh. V některých případech je možné některé podklady dodávat průběžně s ohledem na to, co je zrovna nezbytné, ale takový postup příliš nedoporučujeme. Velmi nám pomůže i váš náhled na fungování celého odvětví, ve kterém působíte, abychom se dokázali co nejvíce vžít do problému a uzpůsobili tomu návrh řešení nové webové aplikace.
Jaké aplikace na míru dokážete vytvořit?
Všechny aplikace, které tvoříme, jsou na míru potřebobám klienta, jeho interním procesům a dalším faktorům. Tvorba webových aplikací proto postup vždy ruku v ruce s klientem a všemi osobami, které budou s vytvářebou webovou aplikací pracovat. Například zaměstnanci, zákazníky a dalšími.
Kolik stojí následný provoz webových aplikací?
Každý aplikace na míru má různé parametry, které ovlivňují nákladnost na její provoz. Může jít například o množství uživatelů a typ dat, které webová aplikace na míru uchovává (například obrázky a videa jsou obeně náročné na kapacitu). Proto každá vývoj webovýc aplikací začíná analýzou, kde naplánujeme jak samotný vývoj, tak další správu a její finanční nákladnost.