Tvorba webových aplikací

Naše síla je v umění návrhu aplikací na základě pochopení cílů našeho klienta. Navrhneme Vám řešení, které znamená zejména dlouhodobé přínosy. Dbáme na kvalitu kódu stejně jako na 100% kompatibilitu se všemi moderními webovými prohlížeči na všech zařízeních.

Chci aplikaci
  • Perfektní na všech platformách a zařízeních
  • Kvalitní architektura a kód, snadná rozšiřitelnost
  • Pomoc s propagací a údržbou webové aplikace

Desítky webových aplikací v našem portfoliu

Prohlédněte si naše portfolio a přesvědčte se o tom, že je tvorba webových aplikací něco, co opravdu umíme.

Vytvořili jsme jednoduché aplikace, velké portály, rezervační systémy, účetní systémy a mnoho dalších aplikací na míru.

Naši klienti

Úspěšné webové aplikace

Naše webové aplikace fungují perfektně na všech platformách a zařízeních.

V našem portfoliu naleznete některé z našich posledních projektů. Podívejte se!

Galarea

Tvorba webových aplikací

Galarea je více než realitní portál. Webová aplikace obsahuje rozsáhlý back-end pro administrátory, realitní kanceláři a jednotlivé makléře.

Přečtěte si více!
Odeslat poptávku
Klikněte zde

Podívejte se na další webové stránky

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

FAQ Tvorba webových aplikací

Na jakých zařízeních webové aplikace fungují?

Responzivní design webových aplikací bere v úvahu všechny požadavky chytrých telefonů, tabletů i počítačů a všech jejich rozlišení. Na základě rozlišení jednotlivých zařízení řadí podle významnosti nejen obsah, ale také prvky důležité pro ovládání a funkčnost aplikace. Lidé stále častěji vyhledávají na internetu právě na mobilních zařízeních. Responzivní design jim nabídne to nejlepší z Vaší webové aplikace na mobilním telefonu, tabletu i počítači.

Co je to user experience design?

Cílem user experience designu je navrhovat weby a webové aplikace, které jejich uživatelé používají s potěšením. K jeho navržení je nezbytné perfektní pochopení potřeb a zvyklostí uživatelů, cílů firmy a schopnost vnímat web jako celek, ale také jeho jednotlivé části.

Jak se webové aplikace od Vás ovládají?

Webové aplikace od nás nabízejí příjemné rozhraní a snadnou orientaci pro jejich návštěvníky a správcům webu intuitivně ovladatelný redakční systém, který s sebou přináší možnost snadné správy webu.

Umíte webové aplikace propojit s dalšími aplikacemi?

Naše webové aplikace jsou připravené dřít a my Vám umožníme je využít na maximum. Dokážeme je propojit s Vašim stávajícím softwarem a vytvořit tak například e-shop navázaný na Váš informační systém, který monitoruje aktuální skladové zásoby, objednávky a mnoho dalšího.

Jaká jsou hlavní úskalí při vývoji webové aplikace?

Vývoje webové aplikace není pouhý sled designování, kódování a programování. Při plánování vývoje webové aplikace je také třeba se zamýšlet nad jejím fungováním, tak aby web nekladl uživatelům žádné překážky, ať už při běžném procházení nebo při plnění stanovených konverzních cílů. Je nezbytné kvalitně navrhnout strukturu a navigaci nové webové aplikace s ohledem na Vaše cíle i požadavky a specifika Vaší cílové skupiny.

Jak dlouho trvá vývoj webové aplikace?

Délka vývoje webové aplikace přímo souvisí s rozsahem dané webové aplikace, její složitostí, potřeby napojení na další systémy a počtu požadovaných funkcí na míru. Obecně je pro to velmi těžké stanovit časový interval potřebný k vývoji. Vývoj jednodušších webových aplikací může být kratší než měsíc, v případě složitějších může vývoj zabrat více než půl roku. V takových případech jde často o kontinuální proces, kdy se aplikace stále rozvíjí v rámci provozu. Reálnou délku vývoje Vám řekneme po vyjasnění zásadních informací na první schůzce.

Kolik vývoj webové aplikace stojí?

S cenou je to velmi podobné, jako s délkou vývoje. Dvě webové aplikace mohou mít naprosto rozlišný rozsah, a tak se jen těžko stanovuje obecná cena. Důležitou roli v tomto ohledu hraje nejen rozsah, ale také náročnost projektu. Ke stanovení ceny je pro nás klíčové vytvoření podrobné specifikace, na jejímž základě můžeme stanovit konkrétní potřebnou časovou, a tedy i finanční dotaci.

Provádíte také testování v průběhu vývoje?

Všechny naše produkty testujeme již v samotném průběhu vývoje, díky čemuž jsme spolehlivě schopni předcházet nefunkčnosti našich řešení. Již v průběhu vývoje webové aplikace testujeme jak kód, tak programové funkce i grafický design.

Jak probíhá testování webové aplikace?

Webové aplikace jsou naším týmem testovány již v průběhu vývoje, čímž urychlujeme celý vývoj. Nevznikají situace, kdy je třeba se vracet ke starým chybám a dlouze zjišťovat jejich příčinu. Dále je aplikace možné podrobit ještě důkladnějšímu testování, a to jak z technického hlediska, tak také z čistě uživatelského pohledu. V takovém případě jsou k testování využívány reální uživatelé, kteří představují reprezentativní vzorek Vaší cílové skupiny. Uživatelské testování přináší velmi hodnotná data o tom, jakým reálným problémům uživatelé při ovládání webové aplikace čelí.

Jaké podklady jsou potřeba při vývoji webové aplikace?

Vývoj může zásadně zpomalit nedostatek nebo opožděné dodání podkladů. Obvykle se jedná o fotografie, texty, jakékoliv dostupné analytické materiály (analýza klíčových slov, informační architektura webu), FTP, přístupy ke staré webové aplikaci a další. Všechny tyto podklady je pro hladký průběh nezbytné mít před započetím vývoje. V některých případech je možné některé podklady dodat průběžně s ohledem na to, co je zrovna nezbytné, ale obvykle je to jedna z hlavních příčin zpoždění vývoje.

Co ode mě potřebujete předtím, než začnete s vývojem webové aplikace?

Jak jsme již zmiňovali, před samotným vývojem je třeba dodat fotografie, texty, FTP, přístupy a další materiály, které jsou nezbytné pro vývoj a následné „naplnění webu“. Dále při vývoji velmi zásadně pomohou jakékoli analytické materiály (persony, analýza klíčových slov, výsledky uživatelského testování stávajícího webu a mnoho dalšího) a samozřejmě co nejdetailnější vhled do fungování Vašeho byznysu.

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.