cz
cz

Webdesign Praha - profesionální web na zakázku

Jsme pražská digitální agentura. Zabýváme se webdesignem, tedy návrhem a tvorbou webu. Tvoříme webové prezentace, které dávají našim klientům konkurenční výhodu.
Potřebuji web
webdesign praha
Naši klienti
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
webdesign-praha-1webdesign-praha-2webdesign-praha-3

Webdesign Praha
Co můžeme nabídnout?

Perfektní na všech zařízeních

Díky responzivnímu designu jsou naše weby pefektní jak na noteboocích a počítačích, tak na mobilech a tabletech. Víme, jak je důležitá rychlost a přehlednost.

Přidaná hodnota pro vaše podnikání

Důležité pro nás je, aby nový web naplnil vašeho byznysové cíle - ať už to je více poptávek z webu, nebo zlepšení image vaší firmy.

Rychlý a spolehlivý vývoj

Máme mnoho let zkušeností s tvorbou webů a webových prezentací. Řešení vám dodáme na čas a v dohodnuté kvalitě. Na naši technickou podporu se můžete spolehnout i po spuštění.

Webdesign rychle, ale s rozvahou.

Pracujeme rychle, protože náš tým vyznává agilní metodiku. Jsme však vždy dobře připraveni. Podívejte se na naše dokončené projekty a přesvědčte se, proč zvolit naši společnost.
webdesign reference
Humbook
Webdesign
webu pro mladé
Albatros Media nás oslovili s prosbou o tvorbu nového webu zaměřené na mladé čtenáře. Web Humbook již nevyhovoval moderním požadavkům.
Webdesign webu pro mladé byl opravdu zábava. Moderní, jednoduchá a barevné provedení jsme doplnili dobrou čitelností a responzivitou.
Odezva na web byla skvělá - obecenstvo si nový web ihned zamilovalo a klientovi to dali vědět nejen na webu samotném, ale i na sociálních sítích.
Detail reference
"Práce s Pixelfiedem proběhla výborně. Byli jsme nadšeni z designu, flexibilního přístupu v rámci vývoje, i z celkového výsledku.“
reference na tvorbu webu
Veronika Vycpálková
MultiSport
reference webdesign praha
ČT Sport
Vývoj webu pro zpravodajský kanál
Vytvořili jsme web pro zpravodajský kanál ČT Sport. Moderní, responzivní design byl doplnění pixel-perfect provedením a modulárním kódem.
reference webdesign
Černá růže
Webdesign pro obchodní pasáž
Když jsme pracovali na webdesignu pro obchodná pasáž v centru Prahy, museli jsme skloubit moderní interiér s historickým exteriérem a hodnotou.
Detail reference
FAQ Webdesign Praha
Jak přistupujete k tvorbě webu?
Děláme více než webdesign. K projektu přistupujeme koncepčně a s jasným cílem – posunout podnikání našeho klienta. Díky podpůrným službám jako je digitální marketing a zvyšování návštěvnosti vylepšujeme výsledky našich klientů.
Co je pro webdesign podstatné?
Klíčem k úspěšné webové prezentaci je zejména kvalitní a atraktivní obsah. Nechte texty mluvit za vás tak, aby návštěvníky vedly k cíli a díky responzivnímu webdesignu je nabídněte uživatelům všech zařízení. Vaše stránky tak budou stejně přehledné na notebooku i menších displejích smartphonů a návštěvníkům tak nebude nic bránit v nerušeném procházení webu.
Kdo za webdesign Praha stojí?
Pražská agentura Pixelfield. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek a vývojem mobilních aplikací. Jsme nejen vývojáři, mimo webdesign Vám můžeme nabídnout také pomoc s propagací Vašeho webu a vylepšením konverzí.
Proč webdesign Praha?
Zvolit agenturu ve Vašem okolí přináší spoustu výhod. Ačkoliv je Praha velké město, vždy to k nám budete mít jen chvíli. A i když se pohybujeme v on-line světe, víme, že je lepší všechny věci probrat tváří v tvář.