cz
cz
Vývojáři a designéři pro startupy
Jsme pražští vývojáři, designéři a nalytici. Pomáháme podnikatelům a start-upům se strategií, designem a vývojem nových digitálních produktů.
Poptat spolupráci
vývojáři pro startup
Pracujeme pro start-upy i velké firmy
veolia
wmc
mb
vig
raiffeisen
geometry
vývojáři pro startupy 1vývojáři pro startupy 2vývojáři pro startupy 3
Najděte jasnou hodnotu, definujte svůj produkt, vizualizujte svoje nápady a ověřte je. Potvrďte váš koncept. Spusťte MVP a získejte uživatele. Rozvíjtejte svůj produkt. Poskytneme vám tým a dovednosti, které potřebujete k tomu, aby se to podařilo.
vývojáře designéři startup
Vývojáři, analytics a designéři se zaměřením na start-upy
Pracujee pro start-upy mnoho let. Rozumíme, že musíte být rychlí, flexibilní a lean. Proto vždy radíme našim klientům, aby udělali jen nutné minimum.
Začínáte a potřebujete hodně talentu a zkušeností. S tím vám můžeme pomoci. Nabízíme nejen náš čas a naše dovednosti, ale také naše zkušenosti.
Máme multifinční tým a můžeme vám pomoct s různými činnostmi bez komplikovaného předávání. V našem týmu najdete:
- UX/UI designéry,
- vývojáře pro web i mobil,
- analytiky,
- projekťáky,
- produktové designéry
a další!
technologie pro startupy
Nejsme obyčejná agentura. Jsme jako in-house tým!
S námi nemůžete předat specifikaci a čekat na výsledek. Musíme být v kontaktu a na projektu pracovat společně. Každého, kdo na projektu bude pracovat, budete znát jménem a uvidíte, že se o produkt zajímají.
Jsme pro vás partner, se kterým můžete diskutovat celý proces a výš produkt. Doručujeme větší hodnotu, než klasická digitální agentura.
Jsme váš kreativní partner a virtuální CTO. Nahrazujeme zkušený a sehraný interní tým. Staráme se o výsledky a dáváme vám upřímnou zpětnou vazbu. Budeme vás popohánět, ne brzdit.
Co umíme
a s čím můžeme pomoct
Branding a prezentace
Každý nový produkt potřebuje jméno a jasnou vizuální identitu. Můžeme pro vás rychle vytvořit vizuál, díky kterému váš produkt vynikne. Umíme také připravit krásné mock-upy a prezentace, které využijite při prezentacích pro investory a partnery.
UX/UI design
Naši zkušení designéři vám pomohou vytvořit pordukt, který je zároveň funkční a vizuální poutavý. Rozumíme tomu, že záleží na každém detailu. Uživatelé jsou dnes vybíraví, proto musíme nabídnout ten nejlepší možný uživatelský zážitek.
Ověřený prototyp
& roadmapa
Než začneme kódovat, musíme se ujistit že je každý detail dobře rozmyšlený a naplánovaný. Musíme naše nápady testovat a ověřovat před každým krokem. K tomu využíváme výzkum, prototypování a uživatelské testování. Rádi vám také pomůžeme s přípravou roadmapy.
Vývoj MVP
Je nutné určit, kde leží největší přidaná hodnota vašeho produktu pro vaše uživatele. Muisíme být agilní a doručit základní produkt co nejrychleji, abychom otestovali odezvu a získali momentum. Pomůžeme vám s designem i vývojem mobilní nebo webové aplikace.
Iterativní vývoj
Podporujeme naše klienty dlouhodobě. Sdílíme plány a roadmapy a plánujeme společně. Poskytneme vám flexibilitu a rychlost, abychom mohli reagovat na změny na trhu. Držíme náš proces "lean". Společně produkt vylepšujeme s každou další verzí.
Analytika a KPIs
Zaměřujeme se na obchodní výsledky. Proto jsou KPIs tolik důležité. Pomůžeme vám identifikovat problémy a příležitosti, kde produkt zlepšit a dosáhnout lepších výsledků. Zároveň spolu s vámi priorotizujeme nápady a vylepšení pro další vývoj.
Naše práce
Náš tým vývojářů a deisgnérů pomohl start-upům z Česka i dalších evropských zemí. Máme více než sedm let zkušeností a pracujeme společně jako stabilní tým. Podívejte se na pár projektů, které jsme v poslední době spustili!
vývojáři pro startup reference
MusicMap
Pomohli jsme rychle začít prodávat vstupenky přes web i mobil
Máme vždycky radost, když můžeme pracovat s ambiciózním start-upem. MusicMapu jsme pomohli víc než jen s vývojem. Připravili jsme také strategii a definovali jsme společně MVP.
Připavili jsme design a vyvinuli jsme několik mobilních aplikací, webový portál i back-end. Vytvořili jsme celý ekosystém!
Náš klient dostal MVP a začal prodávat vstupenky. Díky prvním uživatelům jsme se posunuli do další fáze vývoje a připravujeme se na spuštění na dalšách trzích, a to nejen v Evropě!
Více o projektu
"S Pixelfield vyvíjíme webové a mobilní aplikace již více než dva roky. Ve společnosti MusicMap si vážíme partnerského přístupu a flexibility, které nám během naší spolupráce prokázali.“
startup vývojáři reference
Jakub Chudý
MusicMap
vývojáři pro startup
Pěnožrouti
Hra v rozšířené realitě
Pomohli jsme navrhout a spustit hru v rozšířené relaitě. Postarali jsme se také o vývoj a provoz. Povedlo se nám dosáhnout stovek tisíc stažení a dostali jsme se na několik žebříčků v AppStore.
Více o projektu
sapeli vývoj aplikace
Sapeli
Software pro inovativní obchod
Sapeli nás požádalo o pomoc s novým inovativním konceptem obchodu. Vyměnit vzorky dvěří a zárubní za interaktivní obrazovky byl odvážný krok. Ale vyplatil se! Přesvědčte se v novém obchodě v pražském Karlíně.
Více o projektu
Vítá vás Pixelfield,
vývojáři pro start-upy
designeri pro startup
Proč zvolit nás?
Nejme jen vývojáři pro start-upy. Jsme váš technologický partner, dedikovaný tým a virtuální CTO.
Naší misí je úspěch vašeho produktu. Poskytneme vám schopnosti, které potřebujete k tomu, abyste měli šanci s vaším start-upem uspět, zároveň vám ušetříme čas a finance na budování sehraného týmu.
Zaměření na start-upy
Víme, co jako start-up potřebujete
Multifunkční tým
V našem týmu míme mnoho rolí
Osobně v Praze
Potkejte se s námi osobně
Široké schopnosti
Známe všechny systémy a zařízení
Zaměřeni na byznys
Orientujeme se na výsledek a KPIs
Dlouhodobé partnertví
Budeme vás podporovat dlouhodově
Spolehlivý partner pro start-upy
Víme, kolik úsilí zabere vytvořit kvalitní produkt. Jsme rozumní a opatrní v tom, co slibujeme.
Občas musíme doručit víc, než jsme mysleli. Občas je potřeba pracovat do noci, ikdyž ostatní spí.
Agilní a Lean
Byznys je neustálá reakce na změnu a přizpůsobování se. Víme, že jen doopravdy agilní tým vám poskytne flexibilitu, kterou potřebujete.
Kvalita a předávání
Máme systém kontroly kvality který zajistí, že i další mohou stavět na naší práci. Pokud se časem rozhodnete pro vlastní tým, rádi pomůžeme s předáním.
Projektové řízená
Jsme agilní, ale rádi držíme ve věcech pořádek. Používáme metodiku projektového řízení Prince 2 Agile, která kombinuje klasické a agilní vedení projektu.
FAQ vývojáři pro start-upy
S kolika start-upy jste již pracovali?
Pracovali jsme pro start-up a začínající podnikatele z celé Evropy a náš tým máš přes sedm let zkušeností.
Jaké je průměrná cena aplikace?
Kolik bude vývoj aplikace stát nemůžeme říct, pokud nemáme více informací. Jsme ale zvyklí i na napjatý rozpočet! Více informací o ceně vývoje aplikace najdete zde.
Můžu s vámi jen probrat svůj nápad?
Sure! You are always welcome to discuss your idea. We won't tell you if it will be a success or not; we don't build on a guess. But we can tell you how to validate the idea.