Vývoj softwaru na míru

Ani ten nejnáročnější vývoj softwaru na míru podle vašich požadavků pro nás není překážkou. Ať již potřebujete obnovu stávajícího softwaru, nebo vývoj zcela nového, společně jistě najdeme to nejvhodnější řešení přímo pro váš záměr.
Potřebuji nový software
software na míru
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
vyvoj softwaru na miru
Vývoj softwaru na klíč pro další rozvoj podnikání.

Vlastní software na míru má hned několik výhod: urychlení pracovních procesů, jehož důsledkem je ušetřená pracovní síla , která může být alokovaná na jiné úkoly. Díky možnosti software ušít na míru vaší společnosti, takže vám žádné funkce nebudou chybět, ale ani překážet a zdržovat vás.

Při vývoji využíváme ty nejvhodnější nástroje, abychom do budoucna ušetřili váš čas a nový software tak byl připravený na vše, co od něj očekáváte. Vzhledem k našemu agilnímu přístupu dokážeme přijít s řešením, které je jak úsporné, tak efektivní. Vlastní software přináší firmám dnes téměř nutnou automatizaci některých procesů. Výsledkem chytrého využití business intelligence a možnosti analýzy dat může být i zvýšení konkurenceschopnosti na trhu.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
vyvoj softwaru pixelfield
Od jednoduchých mobilních aplikací až po rozsáhlé podnikové systémy.

Žádná překážka nás nezastaví a nezáleží na tom, zda poptáváte mobilní aplikaci, webovou aplikaci, webové stránky nebo podnikový systém, vždy dokážeme přijít s řešením na míru, aby byl výsledný produkt připravený vašemu podnikání přinést stálé výsledky.

V Pixelfieldu stavíme hlavně na dlouhodobé spolupráci s našimi klienty, a tak pro nás projekt nekončí jeho předáním. Rádi se budeme podílet i na dalším vývoji, či aktualizacích daného softwaru.

Další projekty
vyvoj softwaru na miru
Stálá podpora a prokazatelné výsledky

Pokud si nejste jistí jaká forma softwaru je pro vás ta nejvhodnější, ale máte v hlavě alespoň základní požadavky, napište nám, rádi se vším poradíme a společně najdeme tu nejlepší cestu.

Přišli jsme již s mnoha úspěšnými projekty, které usnadnily firmám jejich chod a přinesly nový vítr do podnikání. Podívejte se na některé naše práce v referencích!

Chcete vytvořit software na míru pro Android a iOS?Vývoj mobilních aplikací je potom ta správná služba pro vás.

Další projekty
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ Vývoj softwaru
Co když se mi představa o projektu teprve rýsuje v hlavě?

Před začátkem spolupráce se snažíme co nejvíce porozumnět vašim potřebám. Prvním krokem je tedy nezávazná konzultace, kde si stanovíme cíle, které by měl nový software splňovat.

Poradíme vám na základě našich mnohaletých zkušeností s vývojem softwaru pro menší firmy i korporáty. Navrhneme konkrétní funkce, technologie i rozpočet.

Jak dlouho bude vývoj softwaru trvat?

Délka vývoje vždy závisí na náročnosti konkrétního projektu. V případě, že má software obsahovat vícero pokročilých funkcí, může se vývoj oproti jednoduché aplikaci samozřejmě protáhnout.

Kolik mě bude software stát?

Cena je v tomto případě opět úzce spojena s konkrétním zadáním. Přesnou cenu dokážeme stanovit až na základě specifikací nebo osobní schůzky, kde si vyjasníme vaše požadavky.

Jak zajišťujete kvalitu výsledného produktu?

V našem týmu je mnoho vysoce kvalifikovaných vývojářů s mnohaletými zkušenostmi, kteří úzce spolupracují s testery, kteří mají na starost právě kontrolu kvality výsledného softwaru.

Testeři věnují veškerou svou pozornost na odhalování i těch sebemenších nesrovnalostí. Když se nějaká objeví, ihned ji jdou s našimi vývojáři vyřešit.

Co když budu potřebovat za pár měsíců nějaké nové funkce?

To samozřejmě není problém. Pokud časem zjistíte, že potřebujete do softwaru něco přidat nebo někde něco upravit, stačí se ozvat. Moc rádi se budeme podílet i na dalším rozvoji vašeho projektu.

Dokážete zajistit i základní proškolení práce v novém softwaru?

Jistě. Někdo z našeho týmu za vámi může přijet a proškolit vás i vaše kolegy ohledně práce s novým softwarem. Zajistíme tak to, že vám ve firmě nevzniknou žádná zbytečná nedorozumění.