cz
cz

Vývoj mobilních aplikací na zakázku

Jsme zkušený a sehraný tým vývojářů a designérů. Nabízíme vývoj mobilních aplikací na zakázku. Dokážeme pomoci s vaší aplikací od koncepce a prototypu až po její spuštění v obchodech, správu a rozvoj.
Potřebuji novou aplikaci
vývoj mobilních aplikací
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
vyvoj mobilni aplikace 1vyvoj mobilni aplikace 2vyvoj mobilni aplikace 3

Každý vývoj mobilní aplikace u nás začíná konzultací konceptu a jeho promyšlením do posledního detailu, abychom zajistili úspěšné uvedení vašeho nápadu na trh.

Následně navrhneme novou mobilní aplikaci, nebo multiplatformní řešení, otestujeme prototyp a zajistíme co nejrychlejší doručení vašeho Minimum-Viable-Product.

Spolupráce s námi však nekončí nahranou aplikací v obchodech. Naopak, rádi s vámi budeme aplikaci dále rozvíjet a vylepšovat ji tak, abyste zůstali vždy o krok před konkurencí.

Vývoj mobilních aplikací Praha
Co nabízíme

Koncept, prioritizace
a plán

Pomůžeme vám s konceptem a plánováním ještě před tím, než začne samotný vývoj mobilní aplikace. Vytvoříme společně projektový plán a určíme hlavní priority a funkce mobilní aplikace.

Design aplikace
a prototyp

Není nic lepšího, než vidět jak se nápad mění ve skutečnost. V této fázi připravíme design mobilní aplikace a interaktivní prototyp, aby bylo vše promyšlené, než začne vývoj.

Vývoj mobilní aplikace

Tady se odehrává všechno podstatné. Tvorba mobilní aplikace v rukou vývojářů změní prototyp na funkční software. Front-end i back-end mobilní aplikace je vytvořen pomocí nejnovějších technologií.

Uživatelské testování

Nám se koncept nové aplikace líbít, ale co si myslí uživatelé? Než začne samotný vývoj mobilní aplikace, testujeme prototyp na reálných uživatelých a zpracováváme jejich zpětnou vazbu.

Management
a kontrola kvality

Aplikace musí být perfektní v každém detailu. Proto je u nás tester vždy členem vývojářského týmu od začátku do konce. Testujeme od přípravy projektu do publikace aplikace v obchodech.

Spuštění, podpora
a rozvoj

Spuštění mobilní aplikace je jen začátek. Stavíme na dlouhodobé spolupráci. Proto tu pro vás jsme a poskytujeme podporu, pomáháme s provozem a dalším vývojem mobilní aplikace.

Naše práce

Jsme pyšní na aplikace, které jsme designovali, vyvíjeli a podíleli se na nich. Jsou jich desítky. Tohle jsou některé z těch posledních.
vyvoj mobilni aplikace penozrouti
Pěnožrouti
Rozšířená realita pro letní kampaň od Kofoly
Kofola v Česku a na Slovensku nasadila v reklamním světě vysokou laťku už hodně dávno. Nyní vsadila na aktivaci značky pomocí rozšířené reality v mobilní aplikaci Pěnožrouti 2.
Postarali jsme se o kompletní vývoj mobilní aplikace, její testování a publikaci do obchodů. Zároveň jsme díky dobré spolupráci připravili několik updatů aplikace, které dále rozšiřovaly její funkcionalitu.
Aplikace se ihned po spuštění stala oblíbenou zábavou mnoha návštěvníků restaurací a občerstvení po celé zemi. Recenze uživatelů mluví samy za sebe.
"S výsledkem jsme velmi spokojeni, uživatelská hodnocení jsou skvělá. S Pixelfield pokračujeme v rozvoji aplikace a už společně pracujeme na dalších nových projektech.“
reference na vyvoj
Břetislav Hanzel
Albatros Media
reference aplikace musicmap
MusicMap
Vývoj mobilní aplikace pro prodej lístků
MusicMap má za cíle pokořit českou i světovou scénu v prodeji lístků na kulturní akce. Pro ambiciózní start-up jsem vytvořili celý ekosystém webů a mobilních aplikací pro fanoušky i promotéry.
Detail reference
reference aplikace meywo
Meywo
Design a vývoj mobilní aplikace
Napněte plachty dobrodružství a poznejte místa ve svém okolí! Originální design a vývoj MVP mobilní aplikace pro Meywo byla skutečně zábava. Appka pro cestovatele je dostupná na Google Play a AppStore.
Detail reference

Poznejte Pixelfield,
partnera pro vývoj aplikací

pixelfield vyvojari agentura
Proč pracovat s námi?
Milujeme to, co děláme - pomáháme našim klientům s koncepcí a tvorbou digitálních produktů, poskytujeme schopnosti a zkušenosti, které potřebují.
Začali jsme v malé místnosti na Smíchově a vypracovali se k mezinárodním projektů. Cestou jsme nabrali hodně zkušeností a rádi je s vámi budeme sdílet.
Nejsme pouze dodavatel
Pracovat s námi je jako mít vlastní tým
Máme stejný cíl
Naším měřítkem je úspěch vašeho produktu
Rychlost a agility
Doručujeme výsledky rychle a zvládáme změny
Multifunkční tým
Připravujeme koncept, design i vývoj
Tvorba mobilní aplikace není konec
Poskytujeme podporu a další rozvoj aplikace
Škálovatelnost týmu
Nabízíme tým a znalosti pro každou fázi projektu
Kancelář Praha
Pixelfield - vývoj a design mobilních aplikací Praha
Rohanské nábř. 693,
Praha 8 186 00
Ozvěte se
+420 604 608 557
info@pixelfield.cz
Něco víc o nás
.
Cenové rozpětí: $$ - $$$
Založeno: 2013
Ředitel: Filip Háša
Mise: Jsme spolehlivý partner pro koncepci, design a vývoj digitálních produktů.
Sociální sítě: Twitter, YoutTube, Facebook, LinkedIn, Instagram
Doručujeme kvalitní výsledky včas.
Ať jste korporát nebo start-up, poskytneme vám sehraný tým se zkušenostmi, který trvá postavit roky. Tvorba mobilních aplikací a dalších produktů včas.
Chceme, abyste se cítili jako s vlastním týmem a věděli, že všichni co na vašem projektu pracujeme rozumíme vašemu podnikání, cílům a požadavkům.
Řízení projektu
Chceme být maximálně flexibilní, ale zároveň si být jistí výsledkem. Proto pro vývoj mobilních aplikací kombinujeme agilní metodiky i klasické projektové řízení.
Kontrola kvality
Dobře víme, jak důležitý je každý detail pro váš byznys. Proto je kontrola kvality zásadní pro vývoj mobilních aplikací a jde o jeden z principů, na kterých stojí náš proces.
Otevřenost
S našimi klienty budujeme dlouhodobá partnerství. Věříme, že k úspěšnému projektu vede jen naprostá otevřenost. Proto je naše tvorba mobilních aplikací otevřená a transparentní.
 

Jak u nás vypadá vývoj mobilních aplikací

vyvoj mobilni aplikace ilustracni foto
Vyvíjíme agilně - rychle a kontinuálně. Umíme se přizpůsobit změnám.
Vývoj mobilní aplikace u nás probíhá podle agilních metodik vývoje. Proto se dokážeme přizpůsobit požadavkům trhu a klienta. Víme, že život je změna, a tak je třeba reagovat pružně.
Nedopustíme, aby váš nápad zestárl dříve, než se mobilní aplikace dostane do obchodů. Zaměřujeme se na rychlé dodání základní funkčnosti a pečlivou přípravu dalšího programování mobilní aplikace - stavíme na dlouhodobém partnerství při vývoji digitálních produktů.
vyvoj mobilni aplikace ilustracni foto 2
Milujeme výzvy, ambiciózní projekty a multiplatformní řešení.
Potřebujete nejen mobilní aplikaci, ale i webovou? Potřebujete u vašeho projektu pomoci s vizuální identitou, nebo se chcete pustit do implementace třeba chatbota nebo internetu věcí?
V tom případě jsme tu rozhodně pro vás! Nadchněte nás a my budeme největšími fanoušky vašeho projektu a nezastaví nás žádná technologická překážka. Programování je pro nás zábava.

Jsme ten správný partner
pro vývoj mobilních aplikací?

Pojďme spolu vyvinout aplikaci, pokud...
  • 🚀 Soustředíte se na výsledek.
  • 🤝 Hledáte partnerský přístup.
  • 📈 Chcete stavět na datech.
  • 🏆 Chcete perfektní aplikaci.
  • 💪 Chcete dát vývoji maximum.
Nejsme pro vás ti praví, pokud...
  • Soustředíte se jen na čas.
  • Hledáte pouze dodavatele.
  • Chcete stavět na odhadu.
  • Jste spokojeni s průměrem.
  • Projekt pro vás není priorita.
Pojďme začít projekt

Jsou tři způsoby jak
s námi začít vývoj
mobilní aplikace

Naše články
o vývoji aplikací

Náš podcast
Můžete také poslouchat na
YouTube kanál
pixelfield youtube kanal
Pixelfield
Podívejte se na naše videa
Jak probíhá
vývoj mobilních aplikací
Je pro vás tvorba mobilní aplikace novinka? Podívejte se na základní kroky, které vás budou při spolupráci s námi čekat. Více se mužete také dozvěděz v našem kompletním průvodci vývojem aplikací.
1. Definice produktu
V první fázi projektu definujeme, jak má mobilní aplikace vypadat, kdo jsou její uživatelé, jakou doručuje přidanou hodnotu. Identifikujeme její cíle a hodnotu pro vaše podnikání, připravíme rozpočet a projektový plán.
2. Ověřený prototyp
Než se rozběhne samotný vývoj mobilní aplikace, musíme ověřit, že je její návrh správný. Vytoříme design aplikace a prototyp, který společně s vámi a potenciálnámi uživateli otestujeme a sesbíráme zpětnou vazbu.
3. Vývoj a testování
Vývoj mobilní aplikace vývojáři a testování hotových funkcí je až poslední krok práce. V této fázi vzniká kód aplikace, je důkladně testován a při splnění všech parametrů je aplikace publikována.
FAQ Vývoj mobilních aplikací?
podívejte se také na našeho průvodce vývojem aplikací
Pro jaké operační systémy nabízíte vývoj mobilních aplikací?
Navrhujeme aplikace pro platformy iOS a Android, které aktuálně mají 99,9% podíl mezi chytrými telefony v celém světě.
Aplikaci pro vás pak nahrajeme do příslušného obchodu s aplikacemi - pro Android Google Play a pro iOS pak App Store. Samozřejmě jsou případy, kdy je vývoj potřeba jen pro Android nebo jen iOS. Ani to není problém, stačí říct, jaké máte požadavky.
Jaké využíváte technologie pro vývoj mobilních aplikací?
Pro vývoj mobilních aplikací používáme moderní technologie jako je React Native, Flurrer, Python, Firebase a další. Vždy volíme vhodnou technologie podle typu a rozsahu vyvíjené mobílní aplikace.
Nabízíte i design mobilních aplikací?
Samotná tvorba mobilních aplikací má svá specifika a nejinak je tomu i u grafiky, kde klademe důraz především na přehlednost, čitelnost a jednoduchost.
Ruku v ruce s grafikou jde uživatelské rozhraní mobilní aplikace, které je neméně důležité.Hledáme rovnováhu mezi tím, co je pěkné na pohled a tím, co se dobře používá.
Proč investovat do vývoje mobilní aplikace?
Statistici předpokládají, že v roce 2020 dosáhnou celosvětové příjmy z mobilních aplikací téměř 189 miliard dolarů. To už je samo o sobě dobrý důvod, co říkáte?
Samozřejmě vždy záleží na zamýšleném účelu aplikace. My se vždy snažíme co nejvíc zjistit o vašem podnikání a oboru, abychom přišli s řešením na míru, které vám přinese kýžený výsledek aby tvorba mobilních aplikací bylo dobrou investicí.
Jak zajistíte, aby výsledná aplikace perfektně fungovala?
Vývoj mobilních aplikací a testování probíhají souběžně od začátku projektu. Naši profesionální testeři mají vycvičené oko na odhalování i těch nejmenších chybiček.
Po domluvě je možnost i uživatelského testování, které nám napoví, zda aplikace plní\ svůj účel přímo u vaší cílové skupiny.
Jak probíhá vývoj mobilních aplikací?
Všechny aplikace programujeme na míru našim klientům. Proto stojí na počátku vývoje konzultace, kde se dozvíme, co od aplikace očekáváte a jak přesně vám můžeme pomoct. Poté vzniká wireframe, který udává strukturu mobilní aplikace.
Mám mobilní webové stránky, nestačí to?
Mobilní web a tvorba mobilních aplikací jsou dva naprosto odlišné fenomény, které jsou v drtivé většině také využívány zcela jinak a v jiných situacích. Díky mobilní aplikaci budete svým klientům vždy po ruce. Tvorba mobilních aplikací může přinést benefity, které webem nezískáte.
Bude mobilní aplikace fungovat také na tabletech?
Aplikace jako taková je funkční i na tabletech, obvykle ji ale naši vývojáři v takovémto rozložení zakazují, protože ovládání je pro dané rozhraní nevhodné.
Aplikaci lze ale s drobným navýšením délky a ceny vývoje vyvinout tak, aby byla uživatelsky přívětivá také na tabletech a umožnila využití jejich rozložení. V takovém případě může fungovat na tabletech jak s operačním systémem Android, tak iOS.
Bude moje aplikace fungovat také bez připojení k internetu?
Mobilní aplikaci je možné spustit i bez připojení k internetu. V případě, kdy jsou z internetu nahrávány nějaké aktuality, je třeba počítat s tím, že nemusí být bez připojení zobrazitelné, nebo aktualizovatelné.
Kolik stojí vývoj mobilní aplikace?
Stanovit obecně cenu aplikace je téměř nemožné. Při stanovování ceny programování hraje zásadní roli mnoho faktorů. Největší vliv hraje zvolená komplexnost a funkčnost aplikace, které také udávají náročnost celého vývoje. Dalším faktorem je uživatelské rozhraní a design aplikace a v neposlední řadě je důležitá podpora a pravidelné aktualizace aplikace. Více o ceně vývoje poskytne náš průvodce cenou vývoje aplikace.
Jak dlouho tvorba mobilních aplikací trvá?
Čas na vývoj mobilní aplikace je velice individuální záležitost. Stejně jako v případě ceny programování, také v případě délky vývoje velmi záleží na náročnosti zakázky, kterou udávají požadavky na funkcionalitu mobilní aplikace a další specifika.
Budu moci sám/sama spravovat obsah ve svojí aplikaci?
Mobilní aplikaci je možné spravovat pouze v případě, že ji tak naprogramujeme. Tyto požadavky je proto nezbytné si ujasnit ještě než začne vývoj mobilní aplikace.
Bude potřeba aplikaci aktualizovat?
Určitě. V některých případech je to dokonce nezbytné. Aktualizace je nutná například s každou novou verzí iOS. V takových případech však nejde o časově ani finančně náročné jako vývoj mobilních aplikací. Aktualizací lze aplikace průběžně rozšiřovat o další funkce a zdokonalovat ji.
Tvorba mobilních aplikací a mobilní verze webu - kde je rozdíl?
Mobilní aplikace je program, který je spustitelný v mobilním zařízení. Mobilní verze webu nebo responzivní web je oproti tomu vykreslován v prohlížeči a není možné si ji/jej nainstalovat.
Mobilní web má navíc omezené možnosti použití technologií, jako například nemožnost ovládání fotoaparátu, gps lokace a dalších funkcí, které je možné využít pouze v mobilních aplikacích. Rádi poradíme, jestli je pro vás lepší tvorba mobilní aplikace nebo webu.
Pusťme se do práce