Vývoj mobilních aplikací

Nabízíme zakázkový vývoj mobilních aplikací. Realizujeme vývoj aplikací pro všechny hlavní platformy, o Váš projekt se postaráme od návrhu po cestu k uživatelům.

Chci mobilní aplikaci
  • Vyvíjíme pro Android
  • Vyvíjíme pro iOS
  • Vyvíjíme pro Windows

Vyvíjíme úspěšné mobilní aplikace

Jsme zkušený agilní tým s důrazem na kvalitu a přínos pro klienta.

Vyvinuli jsme mobilní aplikace pro velké firmy i start-upy. Rádi Vám poradíme jak využít mobilní aplikace i pro Vaše podnikání.

Vybraní klienti

Chlubíme se naší prací

Jsme pyšní na naše úspěšné klienty a jejich mobilní aplikace.

Podívejte se na naše hotové práce v portfoliu, nebo si třeba některou aplikaci rovnou stáhněte do telefonu a vyzkoušejte!

MusicMap.tv

Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace MusicMap Vás provede nočním životem v okolí. Hospody, bary, koncerty a mnohem více - včetně map a navigace!

Přečtěte si více!

4.6

dostupné na

Odeslat poptávku
Klikněte zde

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

FAQ Vývoj mobilních aplikací

Pro jaké platformy vyvíjíte mobilní aplikace?

Navrhujeme aplikace pro platformy iOS, Android i Windows, které aktuálně mají více než 98% podíl mezi chytrými telefony v České republice. Zajistíme pro Vás jejich upload na distribuční kanály Obchod Play, App Store a Windows Phone Store. Dokážeme zasáhnout 98 % uživatelů mobilních aplikací.

Jaké využíváte technologie?

Při naší práci využíváme ty nejmodernější technologie a šetříme tak čas a Vaše peníze. To nás však neomezuje v tom, abychom využívali plný potenciál těchto zařízení. Máme zkušenosti s tvorbou jednoduchý i komplexních aplikací, navigací, prací s multimédii, platbami, zabezpečením i propojováním na další externí aplikace. Vývoj mobilních aplikací nás stále baví a těšíme se na další výzvy!

Jaké poskytujete doprovodné služby?

Ani po dokončení a předání aplikace se nemusíme loučit. Existuje mnoho oblastí, ve kterých Vám i nadále můžeme být nápomocni. Kromě uploadu na obchody s mobilními aplikacemi a propagace, jak se patří, jistě oceníte pravidelnou správu aplikace a vývoj aktualizací.

Jak se liší vývoj mobilních aplikací třeba od webů?

Vývoj mobilních aplikací je proces, který vždy směřujeme k tomu, aby výsledná aplikace byla pro uživatele opravdu komfortní a užitečná. Jak to děláme? Myslíme na to, kdo bude aplikace používat. V jakou denní dobu. Na jakém místě. V jakém rozpoložení. Vždy uvažujeme, jak u dané mobilní aplikace využít všechny možnosti, které moderní telefony nabízí. Nenecháme se svazovat zaběhlými způsoby, hledáme nová vylepšení.

Jak se tvoří grafika mobilních aplikací?

Vývoj mobilních aplikací má svá specifika, dbáme zejména na přehlednost, čitelnost a jednoduchost. Ruku v ruce s grafikou jde uživatelské rozhraní mobilní aplikace, které je neméně důležité. Hledáme rovnováhu mezi tím, co je pěkné na pohled a tím, co se dobře používá.

Proč investovat do mobilní aplikace?

Mobilní aplikace je stále vyhledávanější metodou, jak zvýšit výkon propagace. Návrhu aplikace předchází analýza potřeb a konkurence. Jejím výsledkem je konkrétní cíl, který má aplikace naplnit, aby se stala smysluplnou investicí. S vědomím tohoto cíle se pouštíme do vývoje a aplikaci mu podřizujeme.

Jak zajišťujete kvalitu Vašich aplikací?

Testování aplikace před jejím spuštěním je samozřejmost. Uživatelské testování dává nahlédnout do toho, jak aplikace v praxi skutečně funguje a jestli splňuje očekávání uživatelů. Odhalí chyby v jejich fungování či zobrazování, které jsou, ještě před vypuštěním aplikace do světa, opraveny.

Jak probíhá vývoj mobilních aplikací?

Na počátku je konzultace, kde se dozvíme, co od aplikace očekáváte, a jaké cíle by měla naplnit. Poté vzniká wireframe, který udává strukturu mobilní aplikace. Následuje vypracování grafického návrhu. Programátoři aplikaci naprogramují, výsledkem je hybridní mobilní aplikace s perfektní funkčností na všech výše zmíněných mobilních platformách.

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.