Zakázkový vývoj her pro vaše klienty

Komu jinému svěřit vývoj své hry než zkušeným programátorům zapáleným do herního světa. Přijďte k nám se svým nápadem a my pro vás zajistíme vývoj i grafiku.
vyvoj a design her
Hra jako pobavení nebo marketingový nástroj

Hry nemusí mít jen čistě zábavní charakter, lze díky nim podpořit vaše marketingové aktivity nebo zvýšit povědomí o značce. Nezáleží na tom, zda máte již kompletně propracovaný nápad nebo potřebujete s dotažením ještě pomoct. S radostí se budeme podílet i na projektech, kde budeme moct zanechat svou hráčskou stopu a přispět do mlýna také svými nápady na vylepšení

Kromě vývoje vám pomůžeme také s game designem - tvorba levelů, mechanik, nákupu i mikrotransakcí. Nedopustíme, aby vaší hře chyběl sebemenší detail.

vyvoj her
Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
vyvoj 2d a 3d her
Vývoj 2D i 3D her pro všechna zařízení

Ať už plánujete svou hru pro Android, iOS, Windows nebo macOS, poradíme si klidně i se všemi variantami najednou. Přijdeme s řešením jak pro samotný vývoj, tak pro vizuální koncept a design. Pomůžeme vám promyslet i možnou monetizaci ve formě in-app nákupů.

Hru nepustíme do světa, dokud ji řádně neotestují naši testeři...vlastně všichni z Pixelfieldu, protože jsme tělem i duší praví čeští hračičkové. Dokážeme však zajistit i uživatelské testování neboli user testing, kdy pozveme vzorek cílové skupiny, na kterém hru vyzkoušíme a získáme tak velmi cenný feedback na dosavadní výsledek projektu.

Napište nám
vyvoj 2d a 3d her
Vývojem nic nekončí, cesta teprve začíná

Poté, co skončíme s programováním a testováním, vaši hru nahrajeme do příslušných obchodů. Tím ale cesta nekončí. Technologický vývoj pokračuje stále dál, takže je třeba myslet na budoucí updaty, které budou nezbytné pro to, aby uživatelé mohli hrát hru i na nových zařízeních s novými verzemi operačních systémů. Stejně tak můžeme postupně přidávat nové funkce a vaši hru tak nadále vylepšovat.

Je pro vás vývoj hry moc složitý a chcete v prvním kroku jednodušší aplikaci?Vývoj mobilních aplikací nabízíme jak pro Android, tak pro iOS.

Napište nám
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ Vývoj her
Jaké používáte pro vývoj her technologie?

Nejčastěji pracujeme ve frameworku Unity, který nám umožňuje publikovat hru jako mobilní aplikaci nebo aplikaci pro Windows nebo macOS. Pracujeme ale i s jinými frameworky a zvolená technologie záleží na parametrech vyvíjené hry, platformách a rozpočtu.

Jak dlouho vývoj hry trvá?

To je opravdu těžké odhadnout. Jednoduchou “skákačku” můžeme mít hotovou za pár týdnů, vývoj složité hry bude trvat pravděpodobně v řádů měsíců.

Kolik stojí vývoj hry na mobil?

Cenu za vývoj vaší mobilní hry vám sdělíme alespoň odhadem po krátké konzultaci. Je však potřeba počítat s tím, že vývoj kvalitní hry pro mobil nebo desktop je časově - a proto i finančně - náročná záležitost.

Máte s vývojem mobilních her zkušenosti?

Náš tým má zkušenosti s vývojem mobilních aplikací, vývojem webových aplikací a v obou případech jsou mezi našimi projekty také hry. Od jednoduchých her po ty složité, které mohou konkurovat těm nejlepším na App Store a Google Play.

Jak vývoj hry na objednávku probíhá?

Vývoj hry pro mobil nebo počítač je poměrně dlouhý proces. Musíme společně probrat váš záměr a jaké máte s hrou cíle. Vymyslíme herní logiku, úrovně, vizuály… hra toho zkrátka musí obsahovat hodně, ale celým procesem vás provedeme.

Proč investovat do vývoje hry?

V první řadě je důležité si definovat cíle, které od hry očekáváte. Může být například součástí reklamní kampaně pro vaši firmu nebo firmu vašeho klienta a podporovat prodej nebo známost značky, mít edukativní cíle nebo od ní prostřednictvím monetizace můžete očekávat návrat vaší investice.