cz
cz

Vývojáři pro virtuální realitu

Virtuální realita pomáhá oslovit nové segmenty zákazníků nebo zjednodušovat život ve vaší firmě. Ve vývoji nejsou žádné limity, objevte možnosti nabízené virtuální realitou.
Hledám AR/VR vývojáře
virtuální realita
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit

Co nabízíme
Virtuální realita

Konzultace vývoje
a projektu

Zvažujete vývoj produktu s virtuální realitou a nevíte, jak se do něj pustit? Poradíme vám s koncepcí produktu i průběhem vývoje.

Koncept
VR aplikace

Pomůžeme vám s projektem už od jeho koncepce. Můžeme společně s vámi ověřit koncept, proveditelnost, zájem a v uživatelském testování také reakce budoucích uživatelů.

Aplikace pro VR

Postaráme se o kompletní vývoj nové aplikace pro virtuální realitu - od designu po spouštění do obchodů.

Hra ve virtuální realitě

Chcete vašim uživatelům udělat radost hrou? Vytvoříme s vámi koncept hry, který bude dávat smysl pro vaše podnikání, a postaráme se o následný vývoj.

Modely a řízení produkce

Každá aplikace ve virtuální realitě potřebuje modely. Ať už vymyšlené, nebo vytvořené podle předmětů v reálném světě. Postaráme se o tvorbu modelů.

Spolupráce na růstu produktu

Vydáním aplikace to nikdy nekončí. Budeme s vámi sledovat, jak plní svoje cíle a pomůžeme vám s dalšími úpravami a vylepšováním produktu.

VR reference

Jsme pyšní na všechny naše projekty! Podívejte se na vývoj pro virtuální realitu, který jsme v poslední době realizovali.
virtualni realita hra vyvoj
Pěnožrouti
vývoj hry pro virtuální realitu
Pěnožrouti 2 jsou hra v rozšířené realitě, kterou spustila Kofola v rámci své letní kampaně. A náš vývojářský tým byl u toho!
Postarali jsme se o kompletní vývoj mobilní aplikace, následný provoz a updaty. Jak aplikace funguje? Stačí namířit fotoaparát mobilu na vaši kofolu a vyskočí jeden z pěnožroutů. Vaším cílem je ho polapit!
Jak kampaň dopadla? Aplikace sklidila skvělé reakce v AppStore i Google Play. Mediální dopad byl násoben na sociálních sítích, YoutTube i dalších kanálech. Asi vás nepřekvapí, že se aplikace dostala ke stovám tisíců lidí.


Od zábavy k obchodu, virtuální a rozšířená realita může nakopnout vaše prodeje.

Ačkoliv si mnoho lidí stále myslí, že virtuální realita jsou dobré jen pro zábavní účely, pravda je jiná. Komerční použití virtuální reality se stává čím dál víc rozšířené.

Díky těmto technologiím, které jsou mezi uživateli velmi oblíbené, může i vaše společnost získat obrovskou konkurenční výhodu nebo optimalizovat pracovní toky mezi vašimi zaměstnanci.

Je pro vás vývoj pro virtuální realitu moc velký krok a vystačíte si s něčím jednodušším? Vývoj mobilních aplikací by pro vás mohl být ta správná služba.

Jak virtuální realitou inovovat vaše podnikání? Hranice jsou jen představivost.
Chcete zvýšit povědomí o značce?
Vytvořte hru, kterou budou lidé milovat.
Chcete zákazníkům pomoci vizualizovat produkty u nich doma?
Dejte jim aplikaci, která umístí vaše zboží přímo do jejich obývacího pokoje.
rozsirena a virtualni realita vyvoj
Hledáte řešení, které zabaví vaše pacienty zatímco čekají na operaci?
Vezměte je do světa virtuální reality.
Chcete hostům ve vaší restauraci ukázat jídla, která nabízíte?
Dejte jim interaktivní menu, které jim ukáže jak lahodně zlatavé je vaše pečené kuřátko.
Chcete vědět, kdy vaši spolupracovníci budou mít čas probrat vaše nápady?
Propojte virtuální realitu s jejich kalendářem a nikdy nemarněte čas.
Máte v hlavě nějaký nápad?
Napište nám a nechme konkurenci zblednout závistí.
vyvoj vr
Od nápadu po bezchybné zpracování

Naše služby nejsou limitovány jen na samotný vývoj VR. V první fázi vašeho projektu nabízíme konzultace, na kterých probereme detaily vašeho nápadu. Pokud je něco, kde bychom mohli přispět svými nápady, uděláme to. Pomůžeme tak váš projekt ještě zlepšit a zefektivnit s ohledem na váš podnikatelský záměr. Poté, co si vyjasníme, jak mají všechny funkce vypadat, vytvoříme prototyp a ten proměníme ve finální produkt.

Během celého procesu budete informováni o všem, co na projektu právě děláme, takže se nebudete muset bát, že se nestihnou důležité termíny. Naše spolupráce však odevzdáním projektu končit nemusí. Vždy se rádi podílíme na budoucích aktualizacích a rozšířeních, nebo vás budeme inspirovat k nové inovaci, která pomůže růstu vašeho podnikání.

Další služby
ar vývoj
Rozšířená realita
Rozšířená realita je perfektní způsob, jak posunout vaše kampaně na novou úroveň.
Více o AR kampaních
FAQ Virtuální a realita
Co je virtuální realita (VR)?
Virtuální realita je technologie, která vytváří simulované prostředí. Pomocí přístrojů pro virtuální realitu se můžete ocitnout ve svém oblíbeném obchodě, městě nebo dokonce jiném vesmíru, aniž byste museli udělat krok. Jedná se o pohlcující zkušenost, kdy vše kolem vás zmizí a jediné, co vidíte, je “nové” virtuální prostředí.
Jak si vybrat vývojáře, kteří zvládnou vyvinout můj projekt tak, jak chci?
Vaši partneři pro virtuální realitu by měli být spolehliví a zkušení. Programování pro virtuální a rozšířená realitu není procházka růžovým sadem a potřebujete dlouhodobou spolupráci s vývojáři, kteří budou rádi spolupracovat na vašem projektu i v budoucnu, když přijdou nové technologie.
Kolik stojí VR vývoj?
Cena programování pro virtuální realitu nemůže být stanovena bez detailní specifikace. Komplexní projekty mohou zabrat až několik měsíců, což se samozřejmě odrazí i v nákladech.
Jak fungují aplikace pro virtuální realitu?
Aplikace pro virtuální realitu fungují na jedné z platforem jako je Oculus, HTC a další.