cz
cz

Tvoříme UX, UI
a produktový
design digitálních produktů

Naši zkušení designéři jsou tu od toho, aby vám pomohli vytvořit krásné uživatelské rozhraní, poutavý uživatelský zážitek a úspěšné digitální produkty.
Poptat projekt
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
design agenturadesign agentura 2design agentura 3

Tvoříme hodnotné digitální produkty. Zabýváme se
UI a UX designem, produktovým designem a service designem, pomáháme našim klientům inovovat, designovat a tvořit krásné digitální produkty a zážitky pro jejich uživatele.

Naše práce
Naše UX a UI design agentura pracuje s klienty na zvýšení hodnoty jejich značky, inovace služeb, designu nových produktů a zlepšení výkonu. Tady jsou příklady naší práce:
ux design agentura reference
Nový design pro
E-reading platformu
Aplikace pro mobilní čtení od vydavatelství Albatros začala přicházet o svou uživatelskou základnu. Naše výzva spočívala v tom vytvořit nový UX design, který by z aplikace udělal moderní a populární čtecí platformu.
Nejprve jsme identifikovali hlavní nedostatky současného řešení skrze prvotní výzkum, abychom pak formou několika Design Sprintů vytvořili přehled toho, jak by měl produkt ideálně vypadat.
Během projektu jsme dotáhli k dokonalosti naší cloudovou spolupráci - workshopy jsme vedli přes Hangouts nebo Zoom, všechny nápady a výstupy jsme ale také zaznamenávali na jedné velké sdílené nástěnce, abychom se k nim mohli kdykoliv vrátit, okomentovat je nebo upravit.
Vytvořili jsme vřelou a osobitou platformu pro konzumaci e-knih a audioknih. Ať už jste spíše čtenář nebo posluchač, vaši knihovnu máte stále po ruce. Aplikace je permanentně napojená na obchod vydavatelství, objevit a nakoupit nové knihy tak můžete kdykoliv během chvilky.
"S výsledkem jsme nadmíru spokojeni, recenze jsou skvělé. Spolupráce s Pixelfieldem pokračuje dalšími vylepšeními a společně se také již pouštíme do dalších nových projektů.“
Břetislav Hanzel
Albatros Media
ux designér reference
Valmez Festival Brand & UI design
Branding
Naším úkolem bylo vytvořit novou vizuální identitu. Pomohli jsme s brandingem a merchandisingem a připravili webový UI design.
ux design agentura reference
UX/UI design pro obchodní centrum
Web design
Zajistit digitální design nového webu obchodního centra s více jak stoletou historií není snadný úkol. Náš UI design reflektoval propojení moderního interiéru s původní fasádou.
Designujeme smysluplné digitální produkty a zážitky
Nejsme jen jednou z mnoha UX design agentur. Naše dovednosti a zkušenosti vám umožní dosáhnout výjimečných výsledků. Podpoříme vás již od prvních krůčků a budeme při vás stát i po spuštění produktu.
S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy. Soustředíme se na byznys a výsledky. Chceme se stát vaším oblíbeným partnerem pro digitální produktový design.
Pracujeme se startupy
Ke spuštění nového produktu vede náročná cesta. Pomáháme startupům vizualizovat a ověřit jejich nápady, připravit branding a další podklady pro zajištění investic a definovat jejich MVP. Tím to ale nekončí. Našim klientům radíme také s optimalizací KPIs, identifikací problémů a rozšířením jejich podnikání.
Pomáháme in-house týmům
Můžeme dát hlavy dohromady s vaším týmem a pomoci mu dosáhnout výjimečných výsledků. Spolupráci s agenturami i korporáty máme v malíku. Mnohým z nich jsme jako design agentura pomáhali s vedením workshopů, shromážděním zpětné vazby, testováním a produktovým a UI designem.
Inovujeme podnikání
Užíváme si každou příležitost pomoci firmám inovovat jejich procesy a vylepšit produkty. Ať už potřebujete jen čerstvý pohled, nebo řešíte hlubší problém, náš user-first přístup a design thinking postupy vám pomohou získat náskok před konkurencí.
Výstupy práce
Co vám můžeme přinést
Branding
Pojďme dát vašemu produktu potřebnou důvěryhodnost a profesionalitu. Zpracujeme design vaší vizuální identity, loga a dalších podkladů.
Workshopy & discovery
Posbírejte feedback, určete si priority a rychle se doberte k řešení. Pomůžeme vám s vedením design sprintů a dalších UX design workshopů.
Výzkum & strategie
Společně zjistíme, co váš produkt musí mít. Připravíme persony, roadmapy, back-logy a další podklady pro navazující fáze projektu.
UI design & UI kit
Váš nový digitální produkt musí být perfektně zpracovaný, vizuálně působivý a užitečný. Připravíme design rozhraní aplikace a předáme UI kit.
Ověřený prototyp
Interaktivní prototyp nám umožní vizualizovat vaše nápady a pochopit UX design a user journeys. Získáme zpětnou vazbu od potenciálních uživatelů.
MVP design
Máte nápad na aplikaci? Definice MVP je jedním z prvních kroků k úspěchu. Zajistíme pro vás design MVP a jeho otestování budoucími uživateli.
Vítá vás Pixelfield, vaše
design agentura v Praze
ux design agentura Praha
Proč pracovat s námi?
V Pixelfieldu pracují zkušení designéři a šikovní developeři ruku v ruce, aby připravili produktový design, který je vizuálně úchvatný, přínostný a užitečný.
Máme více než sedm let zkušeností s projekty pro startupy, velké firmy, in-house týmy, agentury a podnikatele po celé Evropě. Nenabízíme jen náš čas, ale hlavně naše bohaté zkušenosti.
Schopní UX designéři
Více než 7 let zkušeností
Multifunkční tým
UX, UI a produktoví designéři
Stavíme na důvěře
Dlouhodobá partnerství
Zaměření na byznys
Orientace na výsledky a KPIs
Tým s vývojáři
Spojení designu a tech řešení
Skutečně agilní
Lean a flexibilní přístup
Ať už teprve začínáte, nebo potřebujete vylepšit a doladit váš existující produkt, jsme tu pro vás. Naše UX design agentura už přinesla klientům mnoho užitku, tady je pár příkladů:
ux design sprint agentura
Product Design Srint
Potřebujete vyřešit velký problém v časovém presu? Na začátku tohoto interaktivního design workshopu stojí problém. Na konci už dostanete otestované řešení.
Trvání: 1-2 týdny
Více o design sprintech
design agentura analýza ux
Analýza user experience
Jak můžete vylepšit váš UX design a customer journey? Naši zkušení UX designéři vám nabídnou nové vhledy do produktu a načrtnou nejlepší cestu k lepší user experience a splněným KPIs.
Trvání: 2-3 týdny
design discovery
Discovery & Insight
Chcete pochopit, po čem vaši zákazníci touží? Pojďme společně rozebrat situaci na trhu a zjistit, jak můžeme společně podpořit váš produkt. Objevíme váš ideální produkt a určíme všechny jeho zásadní atributy.
Trvání: 2-4 týdny
digitální branding agentura
Digital branding
Zvyšte důvěryhodnost, hodnotu a profesionalitu vašeho produktu. Naši designéři pomohou povznést váš branding směrem k těm nejvyšším standardům, připraví krásné mock-upy a prezentace pro partnery a investory.
Trvání: 1-3 týdny
FAQ UX Design Agentura Praha
Jste výhradně UX design agentura?
Hodně se soustředíme na design a vizuální stránku digitálních produktů, ale nejsme čistě jen UX design agentura. V týmu máme také vývojáře a analytiky.
Máme vlastní tým, ale potřebovali bychom pomoc s designem nového produktu. Pomůžete?
Určitě! Rádi pracujeme s in-house týmy. Naši designéři jsou schopni rychle se napojit na vaše procesy designu a vývoje.
Jaké máte zkušenosti s UX / UI designem?
Naši zkušení UX a UI designéři mají více než 7 let zkušeností s projekty pro startupy, agentury, korporáty i podnikatele. Pracovali jsme pro firmy z mnoha různých odvětví.