cz
cz

Profesionální tvorba webových stránek na zakázku

Představte si web, který přesně plní požadavky vašeho projektu, přináší radost svým návštěvníkům a pomáhá vašemu podnikání. Umíme takový vytvořit. Máme roky zkušeností, výborné reference a ty nejlepší vývojáře.
Chci nový web
tvorba webových stránek
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
tvorba-webu-1tvorba-webu-2tvorba-webu-3

Tvorba webových stránek
Co můžeme nabídnout?

Koncepce webu
a strategie

Jaké cíle má váš web plnit? Chcete leady pro svoje podnikání, nebo jen hezkou prezentaci? Vytvoříme strategii, jak cílů dosáhnout.

Design webu
a prototypování

Vytvoříme design a interaktivní prototyp vašeho nového webu. Vyzkoušíme jej společně s vámi, případně také na opravdových uživatelích.

Volba vhodných technologií

Každý web potřebuje něco jiného. Potřebujete back-end, případně jaký? Jakou technologii vybrat pro budoucí rozvoj? S tím vším poradíme.

Tvorba webu a testování

Naši zkušení vývojáři vytvoří podle návrhu responzivní web v prvotřídní technické kvalitě. Rádi vám také pomůžeme s volbou obsahu.

Správa webu a podpora

Spuštěním webu to nekonční. Rádi vám poskytneme pravidelnou podporu a servis, případně rady, jak s webem zacházet.

Zlepšení výkonu webu

Máte starší web, který neplní vaše cíle? Pojďme zjistit co je špatně a pustit se do postupného vylepšování a optimalizace!

Naše práce

Spustili jsme desítky webových stránek pro malé i velké klienty. Podívejte se na naše poslední reference z oblasti tvorby webu.
tvorba webových stránek reference
Humbook
Webová stránka
pro Albatros Media
Albatros Media se s projektem Humbook zaměřuje na publikum mladých dospělých. Přináší recenze, soutěže a festivaly, které se okolo "young adults" žánru točí.
Web Humbook byl zastaralý a nezahrnoval všechny aktivity, ne kterých tým Albatrosu pracuje. Museli jsme skloubit dohromady vše od databáze autorů po události.
Vznikl nový, moderní a responzivní web, který navíc může tým snadno editovat. Odezva od fanoušků Humbooku byla skvělá!
Detail reference
"Práce s Pixelfiedem proběhla výborně. Byli jsme nadšeni z designu, flexibilního přístupu v rámci vývoje, i z celkového výsledku.“
reference na tvorbu webu
Veronika Vycpálková
MultiSport
reference weby ceska televize
ČT Sport
Tvorba webu pro sportovní kanál České televize
Pro Českou televizi a její kanál ČT Sport jsme vytvořili nový web. Využili jsme nejmodernější front-endové technologie a atomic design.
reference web cerna ruze
Černá růže
Design a tvorba webu
Černá Růže je obchodní pasáž v centru Prahy. Cílem bylo vytvořit reprezentativní vizitku, který skloubí moderní využití s historickou hodnotou.
Detail reference
Víme, co je potřeba pro úspěch a řídíme se tím.

Neradi hádáme. Proč tipovat, co se bude uživateli asi líbit? Držíme se hesla „dvakrát měř, jednou řež“. Proto je pro nás důkladné testování a zaměření na uživatele budoucího webu základ. Chceme, aby každý prvek webu měl svůj účel a funkci.

Správná cesta k úspěchu začíná volbou těch správných technologií a metod. Každý projekt je jiný a možností, jak dospět k výsledku je celá řada. Vedeme naše klienty k tomu, aby se vyhnuli zbytečným investicím a soustředili se na prvky, které rozhodnou o úspěchu webu.

Jsme zaměřeni na výsledek, proto si s jej s klienty vždy jasně stanovujeme. Ať už potřebujete více organické návštěvnosti, lepší konverze nebo podpořit svou značku, společně najdeme tu nejefektivnější cestu.

Chcete projekt s funkcemi a parametry, které vám tvorba webu nemůže nabídnout?Vývoj mobilních aplikací nabízíme jak samostatně, tak současně s tvorbou webových stránek.

Proč jít na tvorbu webu s námi?

tvorba webu ilustracni foto
Díky našim zkušenostem vám pomůžeme zvolit tu správnou cestu.
Pouštíte se do nového digitálního projektu a nevíte, jaké nástroje a metodika jsou ty pravé? Od toho jsme tu my, váš partner pro online technologie.
Zhodnotíme s vámi výhody a nevýhody jednotlivých variant a vysvětlíme na co se připravit. Jedeme v tom totiž spolu a náš cíl je vytvořit web, který budou uživatele používat rádi.
tvorba webu ilustracni foto 2
Jsme největšími fanoušky vašeho projektu, od koncepce po spuštění.
Jsme víc, než jenom vývojáři. Podíleli jsme se na desítkách mobilních aplikací, webových aplikací i webových stránek. A naše zkušenosti investujeme i do vašeho projektu!
Od návrhu konceptu, prototypování a vývoj uslyšíte náš názor. Víme, na co si dát pozor. Nadchněte nás pro váš projekt a nezastaví nás žádná technická překážka.
FAQ Tvorba webových stránek Praha
Proč investovat do tvorby webu?
Webové stránky jsou vaší vizitkou v prostředí internetu. Je to možnost, jak oslovit uživatele internetu a předat jim co nejšikovněji informace o vašich službách či produktech. Webové stránky jsou v dnešní době nepostradatelným pomocníkem každého podnikatele. Chytře navržený web dokáže návštěvníky webu přimět ke konverzi a k tomu, aby se na web rádi vraceli. Nepodceňujte to, jakým způsobem za vás na internetu mluví váš web.
Jak dlouho tvorba webu trvá?
Tvorba webových stránek není sprint. Rozhodně tedy ne v případě, kdy mají plnit určité cíle. Délka vývoje se výrazně liší podle složitosti grafického návrhu, počtu podstránek a množství funkcí na míru. Chytře navržený web dokáže návštěvníky webu přimět ke konverzi a k tomu, aby se na web rádi vraceli. Nepodceňujte to, jakým způsobem za vás na internetu mluví váš web.
Kolik tvorba webových stránek stojí?
S cenou webových stránek je to dost podobné jako s dobou vývoje. I tady záleží na grafickém návrhu, počtu podstránek, množství funkcí na míru, ale také množství podkladů, které máte k dispozici. Cenu ovlivní například i to, zda budete chtít mít možnost sami upravovat texty, přidávat obrázky a další elementy.
Co je to responzivní design?
Zohledňuje veškeré požadavky chytrých telefonů, tabletů i počítačů. Prodej chytrých telefonů již překonal prodej notebooků a plnohodnotných PC, čím dál více lidí navštěvuje internetové stránky právě přes mobilní zařízení. Responzivní design jim usnadní cestu k vašemu obsahu na internetových stránkách.
Proč kvalitní obsah?
Hodnotný a atraktivní obsah je u internetových stránek jasná konkurenční výhoda. Je však třeba, aby splňoval určitá kritéria. Jeho síla může být v dobře odhadnutém rozsahu, jedinečnosti mezi ostatními internetovými stránkami, kvalitě a informační hodnotě vzhledem k zaměření webu.
Jak zajišťujete funkčnost webu?
Všechny webové stránky důkladně testujeme již během jejich vývoje, což je nezbytné pro zajištění stoprocentní funkčnosti internetové stránky i jejímu správnému zobrazení na všech zařízeních. Často mohou pouhé detaily rozhodnout o úspěchu či neúspěchu celého projektu.
Jaké technologie používáte?
Při naší práci na internetových stránkách využíváme ty nejnovější postupy, abychom vždy zajistili perfektní výsledek, rychlost a dobrou použitelnost napříč všemi zařízeními – od mobilu po klasický počítač. Tvorba webových stránek není jen o hezké grafice a kvalitním kódu, ale o řadě detailů a vcítění se do uživatelů webu, abychom jim nabídli to, co skutečně potřebují – jen tak je možné z uživatele udělat zákazníka.
Jak tvorba webových stránek začíná?
Tvorba webových stránek u nás začíná seznámením s klientovou společností a důkladnou analýzou současné webové prezentace, chování současných i potenciálních zákazníků. Na základě všech dostupných dat navrhujeme a konzultujeme vhodný postup. Váš projekt je náš projekt, od toho se odvíjí naše zásady. Hledáme stále nové cesty, jak projekt vylepšit a posunout. Nebojíme se říct vám svůj názor – jednáme jasně a otevřeně. Prostředky investujeme chytře.