Tvorba webových stránek

Tvoříme úspěšné weby na míru pro Vaše podnikání oceněné jak v soutěžích, tak konkrétními výsledky. Tvoříme nové weby i vylepšujeme ty současné - ať už po stránce designu, nebo jejich výkonnosti. Přečtěte si více o tom, jak tvorba webových stránek probíhá.

Potřebuji web
  • Pracujeme rychle a kvalitně
  • Víme, co úspěšný web potřebuje
  • Perfektní na všech zařízeních a prohlížečích

Zkušenosti s velkými i malými projekty

Vytvořili jsme destíky velkých i malých webů pro různé druhy klientů. Vždy s cílem úspěšného projektu.

Naše weby byly oceněny nejen na soutěžích, ale především tím nejdůležitějším měřítkem - úspěchem u klientů, jejich zákazníků a návštěvníků.

Naši klienti

Každý web děláme s péčí

Webové stránky tvoříme rychle, ale s rozvahou. Tak, aby výsledek přinášel co největší užitek.

V našem portfoliu naleznete některé z našich posledních projektů. Podívejte se!

Galarea

Tvorba webových stránek a branding

Nový realitní portál Galarea má ty nejvyšší ambice. Rozsáhlý projekt zahrnuje tvorbu loga a vizuální identity, webu i rozsáhlého administračního rozhraní.

Přečtěte si více!
Odeslat poptávku
Klikněte zde

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

FAQ Tvorba webových stránek

Proč investovat do tvorby webu?

Webové stránky jsou Vaší vizitkou v prostředí internetu. Je to možnost, jak oslovit uživatele internetu a předat jim co nejšikovněji informace o Vašich službách či produktech. Chytře navržený web dokáže návštěvníky webu přimět ke konverzi a k tomu, aby se na web rádi vraceli. Nepodceňujte to, jakým způsobem za Vás Váš web mluví.

Jak dlouho tvorba webu trvá?

Tvorba webových stránek není sprint. Rozhodně ne tedy v případě, kdy mají plnit určité cíle. Délka vývoje se výrazně liší podle složitosti grafického návrhu, počtu podstránek a množství funkcí na míru. Délku tvorby webových stránek a následný konkrétní harmonogram vypracováváme na základě konkrétního zadání tak, aby klient vždy přesně věděl, kdy bude projekt v jaké fázi a kdy bude mít finální podobu. Odhad jsme samozřejmě schopni učinit již na první schůzce.

Kolik tvorba webových stránek stojí?

S cenou webových stránek je to dost podobné, jako s dobou vývoje. Stejně tak i tady záleží na grafickém návrhu, počtu podstránek, množství funkcí na míru, ale také množství podkladů, které máte k dispozici. Cenu ovlivní také to, jestli budete mít zájem o analýzu klíčových slov, copywriting a další služby, které mohou výrazně zvýšit účinnost stránek.

Co je to responzivní design?

Zohledňuje veškeré požadavky chytrých telefonů, tabletů i počítačů. Prodej chytrých telefonů již překonal prodej notebooků a počítačů, čím dál více lidí navštěvuje internetové stránky právě přes mobilní zařízení. Responzivní design jim usnadní cestu k Vašemu obsahu..

Proč kvalitní obsah?

Hodnotný a atraktivní obsah je jasná konkurenční výhoda. Je však třeba, aby splňoval určitá kritéria. Jeho síla může být v dobře odhadnutém rozsahu, jedinečnosti křížem krážem internetem, kvalitě a informační hodnotě vzhledem k zaměření webu.

Jak provádíte testování?

Uživatelské testování je nezbytnou součástí vývoje webu a je nezbytné pro zajištění stoprocentní funkčnosti stránky i jejímu dobrému zobrazení na všech zařízeních. Často mohou pouhé detaily rozhodnout o úspěchu či neúspěchu celého projektu.

Jaké technologie používáte?

Využíváme ty nejnovější postupy, abychom vždy zajistili perfektní výsledek, rychlost a dobrou použitelnost napříč všemi zařízeními – od mobilu po klasický počítač. Tvorba webových stránek není jen o hezké grafice a kvalitním kódu, ale o řadě detailů a empatii. Vždy se snažíme o maximální vhled do budoucích uživatelů webu, abychom jim nabídli to, co skutečně potřebují – a udělali z nich spokojené uživatele a zákazníky.

Jak tvorba webových stránek začíná?

Tvorba webových stránek u nás začíná seznámením s klientovou společností a důkladnou analýzou současné webové prezentace, chování současných i potencionálních zákazníků. Na základě všech dostupných dat navrhujeme a konzultujeme vhodný postup. Váš projekt – náš projekt, od toho se odvíjí naše zásady. Hledáme stále nové cesty, jak projekt vylepšit a posunout. Nebojíme se říct Vám svůj názor – jednáme jasně a otevřeně. Prostředky investujeme chytře.

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.