Profesionální tvorba webových stránek na zakázku

Představte si web, který přesně plní požadavky vašeho projektu, přináší radost svým návštěvníkům a pomáhá vašemu podnikání. Umíme takový vytvořit. Máme roky zkušeností, výborné reference a ty nejlepší vývojáře.
Potřebuji nové webové stránky
Víme, co je potřeba pro úspěch a řídíme se tím.

Neradi hádáme. Proč tipovat, co se bude uživateli asi líbit? Držíme se hesla „dvakrát měř, jednou řež“. Proto je pro nás důkladné testování a zaměření na uživatele budoucího webu základ. Chceme, aby každý prvek webu měl svůj účel a funkci.

Správná cesta k úspěchu začíná volbou těch správných technologií a metod. Každý projekt je jiný a možností, jak dospět k výsledku je celá řada. Vedeme naše klienty k tomu, aby se vyhnuli zbytečným investicím a soustředili se na prvky, které rozhodnou o úspěchu webu.

Jsme zaměřeni na výsledek, proto si s jej s klienty vždy jasně stanovujeme. Ať už potřebujete více organické návštěvnosti, lepší konverze nebo podpořit svou značku, společně najdeme tu nejefektivnější cestu.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
Díky našim zkušenostem vám pomůžeme zvolit tu správnou cestu.

Pouštíte se do nového digitálního projektu a nevíte, jaké nástroje a metodika jsou ty pravé? Od toho jsme tu my, váš partner pro online technologie.

Zhodnotíme s vámi výhody a nevýhody jednotlivých variant a vysvětlíme na co se připravit. Jedeme v tom totiž spolu a náš cíl je vytvořit web, který budou uživatele používat rádi.

Další projekty
Jsme největšími fanoušky vašeho projektu, od koncepce po spuštění.

Jsme víc, než jenom vývojáři. Podíleli jsme se na desítkách mobilních aplikací, webových aplikací i webových stránek. A naše zkušenosti investujeme i do vašeho projektu!

Od návrhu konceptu, prototypování a vývoj uslyšíte náš názor. Víme, na co si dát pozor. Nadchněte nás pro váš projekt a nezastaví nás žádná technická překážka.

Další projekty
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ Tvorba webových stránek Praha
Proč investovat do tvorby webu?

Webové stránky jsou vaší vizitkou v prostředí internetu. Je to možnost, jak oslovit uživatele internetu a předat jim co nejšikovněji informace o vašich službách či produktech. Webové stránky jsou v dnešní době nepostradatelným pomocníkem každého podnikatele.

Chytře navržený web dokáže návštěvníky webu přimět ke konverzi a k tomu, aby se na web rádi vraceli. Nepodceňujte to, jakým způsobem za vás na internetu mluví váš web.

Jak dlouho tvorba webu trvá?

Tvorba webových stránek není sprint. Rozhodně tedy ne v případě, kdy mají plnit určité cíle. Délka vývoje se výrazně liší podle složitosti grafického návrhu, počtu podstránek a množství funkcí na míru.

Chytře navržený web dokáže návštěvníky webu přimět ke konverzi a k tomu, aby se na web rádi vraceli. Nepodceňujte to, jakým způsobem za vás na internetu mluví váš web.

Kolik tvorba webových stránek stojí?

S cenou webových stránek je to dost podobné jako s dobou vývoje. I tady záleží na grafickém návrhu, počtu podstránek, množství funkcí na míru, ale také množství podkladů, které máte k dispozici.

Cenu ovlivní například i to, zda budete chtít mít možnost sami upravovat texty, přidávat obrázky a další elementy.

Co je to responzivní design?

Zohledňuje veškeré požadavky chytrých telefonů, tabletů i počítačů. Prodej chytrých telefonů již překonal prodej notebooků a plnohodnotných PC, čím dál více lidí navštěvuje internetové stránky právě přes mobilní zařízení. Responzivní design jim usnadní cestu k vašemu obsahu na internetových stránkách.

Proč kvalitní obsah?

Hodnotný a atraktivní obsah je u internetových stránek jasná konkurenční výhoda. Je však třeba, aby splňoval určitá kritéria. Jeho síla může být v dobře odhadnutém rozsahu, jedinečnosti mezi ostatními internetovými stránkami, kvalitě a informační hodnotě vzhledem k zaměření webu.

Jak zajišťujete funkčnost webu?

Všechny webové stránky důkladně testujeme již během jejich vývoje, což je nezbytné pro zajištění stoprocentní funkčnosti internetové stránky i jejímu správnému zobrazení na všech zařízeních. Často mohou pouhé detaily rozhodnout o úspěchu či neúspěchu celého projektu.

Jaké technologie používáte?

Při naší práci na internetových stránkách využíváme ty nejnovější postupy, abychom vždy zajistili perfektní výsledek, rychlost a dobrou použitelnost napříč všemi zařízeními – od mobilu po klasický počítač.

Tvorba webových stránek není jen o hezké grafice a kvalitním kódu, ale o řadě detailů a vcítění se do uživatelů webu, abychom jim nabídli to, co skutečně potřebují – jen tak je možné z uživatele udělat zákazníka.

Jak tvorba webových stránek začíná?

Tvorba webových stránek u nás začíná seznámením s klientovou společností a důkladnou analýzou současné webové prezentace, chování současných i potenciálních zákazníků. Na základě všech dostupných dat navrhujeme a konzultujeme vhodný postup.

Váš projekt je náš projekt, od toho se odvíjí naše zásady. Hledáme stále nové cesty, jak projekt vylepšit a posunout. Nebojíme se říct vám svůj názor – jednáme jasně a otevřeně. Prostředky investujeme chytře.