Tvorba loga

Logo je jednou z nejdůležitějších oblastí prezentace společnosti.

Logo Vás provází napříč Vaší marketingovou strategií a ještě dál.

Logo bývá často zanedbáváno, což může napomoci rychlému konci podnikání. Profesionální logo je totiž víc než obrázek, který Vaši klienti zahlédnou na webu a propagačních letáčcích. Logo dokáže během několika vteřin představit Vaše podnikání zákazníkům, ale také dalším společnostem či investorům. Zákazníci mají rádi individualitu, mají rádi speciální služby a zboží, rádi nakupují od konkrétní značky. To vše jim můžete nejen díky logu, ale celé vizuální identitě, která Vaše podnikání jasně vymezí od konkurence.

Odeslat poptávku
Klikněte zde

Máte
sebevědomé
logo?

Skutečně silné logo pomůže Vaší společnosti vystoupit z masy marketingového nepořádku a konkurentů. U silných log nacházíme všechny vlastnosti vyjmenované níže. A to bez diskuzí!

Jedinečnost

Opravdu běžným problémem je využití stejných klišé a nápadů u většiny značek. Sledovat stereotypní prezentace v oboru už se mnohokrát nevyplatilo. Co mu dát jedinečný nádech, který vystupuje ze všech klišé?

Jednoduchost

Přirozeně sebevědomé logo je zeštíhleno o všechny zbytečné a přehnané efekty, kterými se má marně snažit upoutat pozornost a zůstat v pamětích zákazníků. Sebevědomé logo si na nic nehraje, řekne, co má říci a dál už jen prostě je.

Konzistentnost

Konzistentní by mělo být nejen samo se sebou, tedy vypadat vždy stejně, tak také spolu se společností. Vaše logo má již od začátku mluvit jasně o Vašem oboru, cílovém trhu, osobnosti značky a úrovni kvality.

Přizpůsobivost

Vaše logo musí být vždy perfektně vidět, ať už jeumístěno na černém, bílém nebo jakémkoliv jiném pozadí, které je nezbytné využít. Na to je nezbytné myslet už při jeho návrhu. Drobné detaily budou na pohled možná lahodící, při přenosu loga však mohou dělat velké problémy.

Víme jak využít všechny dostupné marketingové kanály

Pro skutečně kvalitní návrh loga je vždy potřeba dokonale poznat vaše podnikání a vaší cílovou skupinu. Jedině tak dokážeme společně vytvořit logo, které vás bude důstojně a plně funkčně prezentovat dlouhou dobu.

Někdy nestačí jen kvalitní tvorba loga, ale je třeba celá vizuální identita (odkaz). Oblékáme podnikání našich klientů od firemních barev po vizitky.

Můžeme pomoci také s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.