Strojové učení a umělá inteligence

Osvojte si sílu dnešních informačních technologií. Nechte algoritmy, aby vám pomohly s náročnými firemními procesy a nabízejte zákazníkům přesně to, co chtějí.
Chci podnikat ještě chytřeji
strojove uceni a umela inteligence
Hlavní benefity strojového učení:
  • Automatizace stále stejných procesů, které berou čas i peníze.
  • Hospodárné řešení k opakujícím se problémům.
  • Ušetřený lidský kapitál, který lze využít na jiné úkoly.
  • Mnoho možností, kde strojové učení a umělou inteligenci využít - například ochrana dat, ve finančních trzích, marketingové personalizaci a automatizaci, zdravotní péči, odhalování podvodů a dalších.
Inovace se dostává před intuici. Rozhodujte se na základě dat.

Strojové učení je perfektním nástrojem pro inovace a strategické plánování. Naše algoritmy dokáží projít všechna data, která vaše společnost sbírá každý den a přinese tak jejich porozumění, které je v tomto konkurenčním světě tak důležité. Každý den tak získáte data a jejich interpretaci, na kterou se můžete spolehnout.

Ať už potřebujete vypočítat následky podstoupení rizika, předpovídat budoucí vývoj trhu nebo odhalit neproduktivní procesy, pomocí umělé inteligence to půjde doslova samo. Strojové učení je cestou, kterou by se měl vydat každý, kdo chce obsadit přední příčky na trhu.

Chcete pro začátek jednoduchou aplikaci a strojové učení nechat na později?Vývoj mobilních aplikací nabízíme jak pro složitá, tak jednoduchá řešení.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
ai a strojove uceni vyvoj
Strategické plánování a automatická personalizace.

Ze všeho nejdřív bude potřeba analyzovat současné procesy, což je důvod, proč vývoj nemůže začít bez konzultace, kde nám představíte problémy, kterým musí vaše společnost čelit. Musíme nejdřív definovat problémy a otázky vašeho podnikání a pobavit se o klíčových aktivitách, kde by mohlo strojové učení vašemu businessu ulehčit.

Poté je nutné napojit vaše systémy pro sběr potřebných dat, abychom mohli konečně začít se samotným vývojem, kde navrhneme logiku pro dělání rozhodnutí. Jen tehdy bude váš systém schopný autonomního provozu. Po nějaké době můžeme celý systém znovu upgradovat na základě jeho dosavadního fungování, abychom ze strojového učení vyždímali ještě víc.

Napište nám
vyvoj strojove uceni
Zákazníci očekávají personalizaci. My ji pomáháme doručovat ve velkém měřítku.

Algoritmy strojového učení mohou být pomocníkem při zpracování velkých objemů dat a automaticky předjímají myšlenky a akce vašich zákazníků. Pomocí analýzy aktivit uživatele na webové stránce nebo jeho chování v obchodě náš software dokáže vytvořit nabídku, kterou váš zákazník nebude schopný odmítnout.

Specifické profily jedinců mohou být užitečné pro doporučení pro nákupy nebo na míru šitá zdravotní doporučení. To dělá ze strojového učení přesně ten typ inovace, kterou oceňují nejen firmy, ale i její zákazníci.

Napište nám
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.