Jsme tady, abychom nastartovali Váš start-up

Jsme tým myslitelů, designerů, vývojářů a zapálených markeťáků a rádi spolupracujeme se stejně smýšlejícími lidmi a společnostmi.

Z naší kanceláře v Praze spolupracujeme s klienty z celé Evropy. Ať už jste v Německu nebo Velké Británii, rádi Vám pomůžeme rozjet Váš velký triumf.

Chci nastartovat svůj start-up
Odeslat poptávku
Klikněte zde

Vy přinášíte nápad,
my přinášíme řešení

Asi to neuslyšíte rádi, ale dotáhnout Váš nápad ke zdárnému vítězství bude dřina. Naštěstí pro Vás, my tuhle dřinu milujeme. Baví nás dávat tvář i formu Vašim nápadům a podílet se tak na vzniku skvělých a úspěšných projektů.

Ve stručnosti uvádíme pár základních bodů, kolem kterých se to točí. Samy o sobě ale obsahují mnohem víc, na čtení je to nuda. Pojďme si o tom raději popovídat.

Identita

Vizuální identita je mnohem víc než jen logo. Vytvoření kompletního brandingu zajistí, že Vaše komunikace bude konzistentní od prvního dne a bude tak nemožné si Vás nepamatovat nebo splést.

Obsah

Co Vám říká tonalita značky? Řeč je o tom, jak Vaše značka mluví, což je nedílnou součástí brandingu. To jak Vaše značka komunikuje s cílovou skupinou, ji může výrazně odlišovat, ale také definovat. Jednotný styl komunikace je rozhodně jeden z aspektů, který Vám pomůže budovat důvěru u Vašich potenciálních zákazníků. A to chcete.

Design

Design napomáhá lidem porozumět obsahu a snáze se na webu či v aplikaci pohybovat. My vytváříme řešení, která skvěle vypadají a efektivně komunikují.

Vývoj

Při vývoji sledujeme ty nejzásadnější linie, aby se dal web či aplikace intuitivně procházet, byl stoprocentně funkční a správa a aktualizace obsahu byla jednoduchá.

Marketing

Aby se o Vaší aplikaci svět dozvěděl, budete mu o ní muset říct. Můžete začít tiskovou zprávou, nebo masivní on-line kampaní. Důležité je mít strategii, profesionální tým a vizi. Pak už je možné všechno.

Podpora

Mít tým na své straně je vždy jedině k užitku. Profesionální multidimenzionální tým Vám bude velkou oporou, to zjistíte již v samotném vývoji, ale hlavně po něm. Pomůžeme Vám se udržet na vrcholu, profesionálně, odborně, ale také lidsky.

Naše studio staví na víře, že dobrý nápad spolu se skvělým designem a funkčním řešení dokážou rozhýbat svět.

Máme za sebou úspěšné start-upové projekty a také díky tomu můžeme nejen říct, ale také ukázat, že umíme Váš nápad dovést k úspěšnému výsledku a ještě dál.

Podívejte se na naše úspěchy

Naše reference

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.