Zkušení, agilní a spolehliví partneři pro váš technologický rozvoj

Digitální produkty
Navrhujeme, vytváříme a vylepšujeme digitální produkty. Pomáháme našim klientům uspět díky produktům, které neúnavně pracují pro další rozvoj. Milujeme hledání jednoduchých řešení pro komplexní výzvy a klademe důraz na každý detail od designu po kód.
Experience design
Uživatel je vždy na prvním místě. Navrhujeme naše produkty s maximálním ohledem na použitelnost a chceme, aby byla radost je používat. Na základě důkladné analýzy navrhujeme spojení mezi produktem a značkou tak, aby byl byl design nejen líbivý, ale zároveň pomocí příjemného zážitku vytvořil v uživateli pozitivní vnímání značky.

Business innovation

Ve světě obchodu se bez inovací téměř nelze obejít, alespoň ne v případě, že se nechcete dívat, jak vaše konkurence mizí v dáli před vámi. Vydejte se s námi na cestu za zlepšením vašich stávajících produktů, služeb a procesů a posuňme se blíže k vašemu úspěchu.

Bez práce nejsou koláče. Pro nás je práce zábava.

Discovery & Research

Identifikujeme možnosti, pak jim přiřadíme prioritu podle hodnoty, náročnosti a riskantnosti – chceme na všem začít „makat“ co nejdřív. Běžně naše aktivity zahrnují produktový roadmapping, uživatelské výzkumy a plánování obsahu a technologií.

Design & UX

Kombinujeme kreativní vhled s daty, abychom zajistili co nejlepší uživatelské zážitky. Skrze proces iterace a prototypování vytváříme taková uživatelská rozhraní, které svým uživatelům při používání přináší radost.

Vývoj

Bezchybně navržená struktura a důraz na funkčnost produktu je pro nás nepostradatelnou částí procesu plánování vývoje. Vyvíjíme software na míru, který uspokojuje firemní potřeby. Náš kód je především o kvalitě, kterou dokazuje jeho spolehlivost, škálovatelnost a výkon.