Zkušení AR/VR vývojáři

Virtuální a rozšířená realita pomáhá oslovit nové segmenty zákazníků nebo zjednodušovat život ve vaší firmě. Ve vývoji nejsou žádné limity, objevte možnosti nabízené virtuální a rozšířenou realitou.
Pobavme se o potenciálu AR/VR
Od zábavy k obchodu, virtuální a rozšířená reality může nakopnout vaše prodeje.

Ačkoliv si mnoho lidí stále myslí, že virtuální a rozšířená realita jsou dobré jen pro zábavní účely, pravda je jiná. Komerční použití virtuální a rozšířené reality se stává čím dál víc rozšířené.

Díky těmto technologiím, které jsou mezi uživateli velmi oblíbené, může i vaše společnost získat obrovskou konkurenční výhodu nebo optimalizovat pracovní toky mezi vašimi zaměstnanci.

Hranice jsou jen naše představivost.
Chcete zvýšit povědomí o značce?
Vytvořte hru, kterou budou lidé milovat.
Chcete zákazníkům pomoci vizualizovat produkty u nich doma?
Dejte jim aplikaci, která umístí vaše zboží přímo do jejich obývacího pokoje.
Hledáte řešení, které zabaví vaše pacienty zatímco čekají na operaci?
Vezměte je do světa virtuální reality.
Chcete hostům ve vaší restauraci ukázat jídla, která nabízíte?
Dejte jim interaktivní menu, které jim ukáže jak lahodně zlatavé je vaše pečené kuřátko.
Chcete vědět, kdy vaši spolupracovníci budou mít čas probrat vaše nápady?
Propojte rozšířenou realitu s jejich kalendářem a nikdy nemarněte čas.
Máte v hlavě nějaký nápad?
Napište nám a nechme konkurenci zblednout závistí.
Od nápadu po bezchybné zpracování

Naše služby nejsou limitovány jen na samotný vývoj AR/VR. V první fázi vašeho projektu nabízíme konzultace, na kterých probereme detaily vašeho nápadu. Pokud je něco, kde bychom mohli přispět svými nápady, uděláme to. Pomůžeme tak váš projekt ještě zlepšit a zefektivnit s ohledem na váš podnikatelský záměr. Poté, co si vyjasníme, jak mají všechny funknce vypadat, vytvoříme prototyp a ten proměníme ve finální produkt.

Během celého procesu budete informováni o všem, co na projektu právě děláme, takže se nebudete muset bát, že se nestihnou důležité termíny. Naše spolupráce však odevzdáním projektu končit nemusí. Vždy se rádi podílíme na budoucích aktualizacích a rozšířeních, nebo vás budeme inspirovat k nové inovaci, která pomůže růstu vašeho podnikání.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ Tvorba virtuální a rozšířené reality
Co je virtuální realita (VR)?

Virtuální realita je technologie, která vytváří simulované prostředí. Pomocí přístrojů pro virtuální realitu se můžete ocitnout ve svém oblíbeném obchodě, městě nebo dokonce jiném vesmíru, aniž byste museli udělat krok. Jedná se o pohlcující zkušenost, kdy vše kolem vás zmizí a jediné, co vidíte, je “nové” virtuální prostředí.

Co je rozšířená realita (AR)?

Rozšířená realita, narozdíl od té virtuální, používá prvky vašeho reálného prostředí. Rozšířená realita simuluje předměty kolem vás. Díky tomu si například můžete užít pohled na to, jak váš kolega bojuje s dinosaurem. Nebo s tím dinosaurem můžete bojovat vy sami.

Jak si vybrat vývojáře, kteří zvládnou vyvinout můj projekt tak, jak chci?

Vaši partneři pro virtuální a rozšířenou realitu by měli být spolehliví a zkušení. Programování pro virtuální a rozšířená realitu není procházka růžovým sadem a potřebujete dlouhodobou spolupráci s vývojáři, kteří budou rádi spolupracovat na vašem projektu i v budoucnu, když přijdou nové technologie.

Kolik stojí AR/VR vývoj?

Cena programování pro virtuální a rozšířenou realitu nemůže být stanovena bez detailní specifikace. Komplexní projekty mohou zabrat až několik měsíců, což se samozřejmě odrazí i v nákladech.

Jak fungují aplikace pro virtuální realitu?

Díky speciálním brýlím se uživateli zobrazí zcela nový svět, který naprosto vytěsní ten stávající. Uživatel pak vidí ve virtuální realitě úplně stejně jako v té běžné - a díky pohybu se může rozhlížet do všech stran.

Jak fungují aplikace pro rozšířenou realitu?

Aplikace pro rozšířenou realitu vyžadují použití chytrého telefonu nebo tabletu s kamerou. Toto zařízení se pak musí namířit na předem daný objekt, který aplikace identifikuje a následně zobrazuje prvky rozšířené reality. Takto kolem vás mohou například běhat vtipné postavičky nebo data z vašeho projektu.