cz
cz
Zpět na projekty

Storki:
perfektní čtecí platforma pro vaše jízdy tramvají

Klasická literatura ušitá na míru potřebám dospívajících moderní doby.
Problematika

Problematika

V roce 2016 uspořádala společnost Albatros Media, největší nakladatelství v Česku, HumbookFest. Festival, který má přiblížit literaturu dnešním dětem a mladistvým. Dva roky poté se Albatros rozhodl vytvořit inovativní digitální produkt zaměřený primárně na tuto cílovou skupinu.
Explorace

Explorace

Síla vizuálu

Vývoj téhle unikátní aplikace zahrnoval také tvorbu designu na míru. S cílem vytvořit čisté a elegantní spojení mezi Storkami a Humbook festivalem, jsme vybrali tahy štětcem umístěné na webu festivalu a použili je při návrhu uživatelského rozhraní aplikace.

Řešení

Řešení

Poté, co jsme se s Albatrosem pustili do tohoto dobrodružství, vznikla mobilní aplikace pro Android a iOS, která umožňuje čtenářům číst dialogy a krátké příběhy ve formě konverzace na Messengeru.

Kromě nasávání literatury v této neobvyklé formě si mohou uživatelé vytvořit profil, sledovat své oblíbené autory, ale také psát a sdílet své vlastní příběhy.

Slavná slova českých autorů, všechna rozdělena do rozličných žánrových kategorií, mohou nyní znovu ožít na obrazovkách.

Spokojení uživatelé
„Tahle aplikace zaplní můj volný čas, můžu si číst o čem chci a není to tak dlouhé, a také můžu psát vlastní příběhy 😀... prostě nejde dát nic jiného než 5 ⭐. Doporučuji na 💯%.“
Recenze z Google Play
„Výborný proti nudě. 😅“
Dominik Trnka
„Je to skvělá aplikace plná příběhů a povídek. Moc mě baví a doporučuju jí všem.“
Recenze z Google Play

„Pixelfield nám pomohli uvést v realitu náš nápad na mobilní aplikaci. Odváděli výbornou práci v průběhu celého projektu, od přípravy designu a uživatelského rozhraní až po dodávku funkční aplikace a podporu během jejího provozu.

S výsledkem jsme velmi spokojeni, uživatelská hodnocení jsou skvělá. S Pixelfield pokračujeme v rozvoji aplikace a už společně pracujeme na dalších nových projektech.“