cz
cz
Zpět na projekty

Sapeli Unlimited:
Inovativní koncept interaktivního obchodu

Sapeli otevřelo inovativní designový obchod v pražském Karlíně. Klient využil nejmoderněšjích technologií, aby nabídl klientům nový zážítek z nakupování. A Pixelfield byl u toho.
Problematika

Problematika

Sapeli je největším českým výrobcem dveří a zárubní a má pobočky po celé české republice. Zákazníci mají na výběr z nepřeberného množství vzorů, barev a mnoha kombinací tvarů a materiálů. Klient se rozhodl přijít s řešením, jak poskytnout přehled o veškerém zboží i ve velikostně menší prodejně. Na webu zákazníci používájí jednoduchou aplikaci, která jim pomůže vizualizovat vybrané kombinace. Pustili jsme se do práce, abychom tento komfort přinesli i na prodejny a nabídli zábavnou a stylovou formu výběru dvěří.
Řešení

Řešení

Vznikl odvážný koncept futuristického obchodu, kde kromě vybraných fyzických vzorků hraje hlavní roli tři metry vysoký panel, na kterém v životní velikosti vidíte vámi navolenou kombinaci. Chtěli jsme dosáhnout co nejvíce intuitivního a jednoduchého ovládání. Proto byl zvolen tablet a velmi jednoduchá mobilní aplikace.

Uživatel po příchodu do showroomu dostane zapůjčený tablet. V tu chvíli jsou jak na tabletu, tak na panelu pouze schámaticky znázorněny dveře se zárubněmi a jednotlivé elementy, které může uživatel měnit. Klepnutím na element se otevírá nabídka materiálů a barev.

Výsledek

Výsledek

Úpravy jsou ihned vidět jak na tabletu, tak na panelu. Zákazník tak může zkoušet nepřeberné kombinace a navrhnout si řešení, které mu nejvíc vyhovuje. Po dokončení výběru si jej může vygenerovat do PDF a zaslat na e-mail.

Tím končí práce s aplikací, ale objednávkový proces pokračuje s personálem showroomu. Designový obchod byl otevřen v budově Butterfly v Karlíně. Panel i aplikace byly úspěšně nainstalovány a inovativní koncept Sapeli Unlimited je tak na světě. Showroom rozhodně stojí za návštěvu!

Video

Video