Zpět na projekty

RadiaCZ
Nejen poslech rádia

Každý posluchač rádia si užije možnost personalizovat seznam stanic a další zajímavé funkce, které tahle appka nabízí.
Problematika

Problematika

Přáli byste si poslouchat svou oblíbenou stanici, zatímco ležíte v posteli nebo dojíždíte do práce a žádná aplikace vám nenabízí ten správný přehrávač?

Tahle appka přináší všechny možnosti, po kterých vaše rádiové srdce doposud jen toužilo - užít si díky ní můžete jak klasická FM rádia, tak online rádia.

Řešení

Řešení

Vyvinuli jsme aplikaci jak pro Android, tak pro iOS, která nabízí svým uživatelům pestrou škálu rádiových stanic, které mohou poslouchat přímo v aplikaci. Díky výběru mezi 90 stanicemi si vybere i ten nejnáročnější milovník hudby nebo lovec nejaktuálnějších zpráv.

Ti, kdo rádi poslouchají rádio před spaním, mohou využít funkce večerky, kdy se aplikace sama vypne - čas lze nastavit na jakýkoliv čas v intervalu 15 až 60 minut.

Další skvělé funkce

Představte si, že v rádiu hrají nějakou opravdu dobrou písničku. Je tak dobrá, že se chcete podívat na její jméno a také jméno interpreta. My tuhle situaci dobře známe, proto se můžete podívat, jaká písnička hraje právě teď, ale dokonce si můžete prohlédnout i historii přehrávání za poslední hodinu.

Nechce se vám procházet všech 90 stanic, abyste našli stanici podle vaší nálady? Můžete si je jednoduše filtrovat podle hudebních žánrů.