cz
cz
Zpět na projekty

Palmknihy:
Spolupráce s největší e-readingovou platformou na nové verzi jejich mobilní aplikace

Palmknihy je aplikace pro elektronické čtení. Stará verze aplikace ale nestačila na konkurenci. Byli jsme osloveni, abychom přehodnotili uživatelské prostředí a vytvořili novou moderní platformu pro jejich zákazníky.
prototypování aplikace reference
Příprava a analýza

Příprava a analýza

V první fázi projektu jsme identifikovali hlavní nedostatky současného řešení a rozhodli jsme se usnadnit několik Design Sprintů, abychom vytvořili obrys toho, jak by měl nový produkt vypadat.

Jak dostat lidi z různých míst do jedné místnosti? Nemusíte. Spolupráci on-line jsme zvládli - pro workshopy používáme Hangouts nebo Zoom, ale vše se vždy zdokumentuje na jedné velké sdílené online tabuli, takže se můžeme kdykoli vrátit k jakýmkoli komentářům nebo revizím.

discovery fáze reference
Prototypování

Prototypování

Spolu s klientovým týmem jsme zpracovali kompletní UX a UI design nové aplikace. Klikatelný prototyp jsme také otestovali na budoucích uživatelích.

Navrhli jsme vřelé a osobní centrum pro vaše e-knihy a audioknihy. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost čtení nebo poslechu knih, vaše knihovna je pro vás vždy připravena. Aplikace je také připojena k obchodu vydavatele, takže můžete snadno objevovat a kupovat nové knihy.

prototypování mobilní aplikace
Vývoj

Vývoj

Na základě prototypu začal vývoj mobilní aplikace pro iOS a Android. Vytvořili jsme vše potřebné pro přehrávání audioknih, nákupy a čtení různých formátů e-knih.

Připravili jsme také odlehčenou verzi aplikace pro staré verze operačního systému Android. Nové Palmknihy si tak můžete užít ve čtečkách s technologií e-ink.

vývoj aplikace reference