Zpět na projekty

Nhazca
Technologií k lepší vizualizaci dat

Ukončili jsme éru otravných papírů a nepřesných dat - výzkumné práce jsou díky této aplikaci jednodušší.
Problematika

Problematika

Při měření a výzkumech je důležité zapsat a uchovat všechna data přesně a bez zbytečných odchylek. Přesná lokace a všechny poznámky výzkumníků jsou pro spolehlivost výzkumu základním stavebním kamenem. Aplikace pro pozemní radarovou interferometrii dělá zadávání a vizualizaci dat exaktnější než předtím.

Řešení

Řešení

Každý výzkumník, který bude mít k dispozici tuhle appku, už nebude potřebovat další nástroje pro záznam dat. Všechna data jsou automaticky synchronizována a zobrazí se na satelitní mapě ve formě barevných teček. Barva tečky je bodům přiřazena na základě jejich úrovně měřených objektů.

Ke každému bodu je možné přidat poznámku - ve formě hlasové nahrávky, fotky nebo starého dobrého textu. Také jsou ke každému bodu přiřazeny další informace - ze všeho nejdřív je zde graf s historickými daty, kde stačí zazoomovat, aby se zobrazily historické hodnoty.

Další skvělé funkce

Nechybí ani souřadnice všech měřených bodů - zeměpisná šířka a délka. Tyto informace se dají buď zkopírovat nebo se po kliknutí na ně rovnou zobrazí externí navigace na mapách.

Na mapách se po přidání poznámek všechny poznámky zobrazují. Pokud však nejsou v danou chvíli třeba, je možné je v nastavení skrýt a mapa je tak hned o něco přehlednější. Aby byly věci ještě jednodušší, body a jejich hodnoty lze na mapě seřadit vzestupně, či sestupně.