Zpět na projekty

MultiClub
Využití benefitů na maximum

MultiSport nemusí být jen o vstupu na sportoviště. Pomocí webu MultiClub mohou nyní držitelé karty MultiSport vybírat z mnoha dalších slev.
Problematika

Problematika

Společnost MultiSport Benefit chtěla svým zákazníkům nabídnout ještě více možností, jak využít svou kartu na maximum a u svých partnerů tak sjednali speciální slevy a akce. Ty však bylo nutné přehledně uspořádat na web, aby si mezi nimi každý našel to svoje.

Síla vizuálu

Strukturu webových stránek jsme navrhli především s ohledem na velké množství nabízených slev, aby se každý uživatel v nabídce rychle zorientoval a nabízené slevy spolu nijak nesplývaly.

Toho jsme docílili pomocí pestrobarevných bloků různých šířek, které se vedle sebe skládají tak, aby vyplnily celou šířku obrazovky. Součástí webu je také blog, kde jsme taktéž zachovali čistou, přehlednou strukturu článků.

Řešení

Řešení

Webovou stránku bylo potřeba vyřešit takovým způsobem, aby ze strany MultiSportu bylo možné psát články na blog a přidávat nové slevy, a to bez pokročilých znalostí programování nebo kódování. Řešením jsou dvě samostatné administrace, kdy jedna slouží na slevy a druhá na články.

Vzhledem k množství slev bylo nutné vymyslet a naprogramovat filtry, díky kterým se uživateli vyhledávání zjednoduší. Tyto filtry nyní dokáží vytřídit slevy na základě klíčových slov, lokace nebo kategorie, které jsme rozdělili mezi sport a volný čas, zdraví, krásu a relax.

Další skvělé funkce

Po rozkliknutí libovolné slevy se pak uživateli zobrazí detail nabídky, který obsahuje podrobnosti slevy včetně informace o tom, kde a jak je slevu možné uplatnit. Levý sloupec na stránce v detailu slevy vždy slouží pro podání informací o poskytovateli slevy a zároveň se uživatel může rovnou podívat na mapu, kde jednoduše zjistí, kam se musí při využití slevy vydat.

„S Pixelfieldem jsme pracovali už na několika projektech a pokračujeme dál. Ceníme se kreativního přístupu, technických dovedností, příjemné a přátelské komunikace. Pro vývoj aplikací můžu Pixelfield rozhodně doporučit.“