cz
cz
Zpět na projekty

Meywo
Napněte plachty dobrodružství

meywo vyvoj mobilni aplikace
Cestování rozšiřuje obzory a bez pochyb je to skvělá forma trávení času. Pro někoho je cílem jen cesta, ale cílem téhle aplikace je něco naprosto odlišného.
Problematika

Problematika

V obchodech narazíte na stovky cestovních aplikací. Ačkoliv cestování je zábava samo o sobě, zkusit něco nového ještě nikomu neuškodilo. A zde přichází Meywo, které si klade za cíl přinést o trochu více vzrušení a dobrodružství do vašich cest.
meywo design
Explorace

Explorace

Síla vizuálu

Pro co nejlepší uživatelský zážitek přišli naši grafici s jednoduchými a dobře uspořádanými elementy, které chytře spojili, aby používání aplikace uživatele bavilo, ale zároveň je příliš nerušilo složitými grafickými prvky.

Používání aplikace tak nijak nenarušuje pozornost uživatele, kterou potřebuje pro plnění úkolů, o kterých celá aplikace je.

style guide
meywo design aplikace
illustration
meywo ux ui design
Řešení

Řešení

Meywo je celé o plnění úkolů na cestách. Díky implementované geolokaci mohou být úkoly označené jako hotové pouze v případě, že se uživatel opravdu nachází poblíž daného místa. Za každé navštívené místo pak dostane body a může se poměřovat se svými přáteli.

meywo vývoj mobilní aplikace
meywo design mobilní aplikace
Další skvělé funkce

Kromě této zábavné soutěže můžete díky aplikaci objevovat krásy měst, krajiny nebo najít nějaké skryté místo doslova uprostřed ničeho, které by vám jinak mohlo lehce uniknout.

Na mapě si můžete filtrovat místa, která vás zajímají a skrýt ta, která až tak zajímavá nejsou – například někdo, kdo nemá rád galerie, si je jednoduše skryje (a že všichni někoho takového známe, že?).

Připraveni objevovat svět?