cz
cz
Zpět na projekty

Lumyros:
Stylová aplikace pro dobrodruhy a lovce polární záře

lumyros vyvoj web a app
Za polární září cestuje každý roky obrovské množství nadšenců. Jak ale trefit tu správnou dobu, případně nepropástnout ten správný okamžik?.
Vizuální identita

Vizuální identita

Klient měl dost jasnou představu o funkčnosti aplikace, protože osobně strávil roky honbou za polární září, i komunikací s dalšími lovci a turisty.

V první fázi projektu jsme se tam zaměřili na souhrn podkladů a plánování roadmapy. Náš tým designérů zatím pracoval na vizuální identitě budoucího produktu.

Samozřejmě jsme se nechali ispirovat samotnou aurorou a zvolili provedení, které ji evokuje jak barevně, tak dalšími prvky napříč aplikací.

branding reference
design aplikace reference
Prototypování

Prototypování

UI a UX design aplikace Lumyros byl náročný úkol. A tak to je správně. Prototypování a testování prototypu vedlo k několika iteracím, abychom měli jistotu, že je interface navržen přesně na míru budoucím uživatelům.

Design i samotný vývoj byl rozdělen do několika iteracích, které jsme postupně předávali našem týmu pro vývoj mobilní aplikace. Připravili jsme také kompletní dokumentaci a handover pro vývojáře.

Níže se můžete podívat na několik prvotních návrhů rozhraní aplikace.

prototypování aplikace
ux ui design aplikace
Iterativní vývoj

Iterativní vývoj

Náš vývojářský tým připravil mobilní aplikaci pro Android i iOS. Podívejte se na screeny níže i na obchody s aplikacemi, podle nás vypadá výsledek skvěle.

Základní verzi aplikace jsme vyvinuli v rámci pár měsíců a souběžně se spuštěním jsme plánovali a posílali do vývoje další iterace.

V rámci první sezóny se nám tak podařilo dynamicky dodávat další a další funkce.

MVP vývoj

A co dál? Plánujeme pořádně zatopit konkurenci a dalším cestovatelským appkám. Další verze jsou už ve vývoji, tak nám držte palce.💪