Zpět na projekty

Humbook:
Oblíbený web mladého knihomola

Přimět teenagery číst knihy není jednoduchý úkol. Díky projektu Humbook, který nyní podpořil zcela nový web, se však young adult literatura těší velké oblibě.
Problematika

Problematika

Projekt Humbook zahrnuje několik částí - ať už je to mobilní aplikace Storki, festival HumbookFest nebo třeba HumbookStage. Nový web Humbook přináší informace o všech projektech na jednom místě.

Řešení

Řešení

Protože web obsahuje plno informací o akcích, soutěžích, knihách a autorech, nachází se v celém webu navigace pomocí hashtagů. Chcete si vyhledat všechny články, kde je zmiňován váš oblíbený autor? Vyhledejte si ho podle hashtagu a třeba zjistíte, že se právě připravuje překlad jeho nové knihy.

Další skvělé funkce

Web nabízí také přehled všech young adult knih, které lze filtrovat podle žánrů a dále řadit podle data vydání nebo názvu. Nechybí ani možnost si vybírat mezi již vydanými knihami, seznam totiž obsahuje i ty, které se do tisku teprve chystají.

V detailu knihy je krátký popisek a odkaz na zakoupení. Aby však nikdo nekupoval zajíce v pytli, na webu Humbooku je možné si přečíst z knihy krátkou ukázku.

„Skvělé reference z našeho oddělení InovAM dovedly Pixelfield ke spolupráci i na novém obsahovém webu pro značku Humbook. Přinesli nejlepší poměr cena x výkon a řešení, které bylo tak akorát ambiciózní i při zemi, aby sedělo našim potřebám a možnostem. Možná trochu netradičně pochválím to, že se celý projekt nenafoukl do nesmyslných rozměrů a výsledek je dodaný do posledního bodu zadání i s něčím navíc. Byla to skvělá a přátelská spolupráce s mladými lidmi.“