cz
cz
Zpět na projekty

CineStar
Vaše oblíbená cesta do kina

Zapomeňte na únavné fronty a zmeškané scény. S aplikací CineStar bude každá návštěva kina příjemnější.
Problematika

Problematika

Síť multikin CineStar se s námi spojila pro vývoj moderní, vysoce intuitivní mobilní aplikace, která umožňuje svým uživatelům zarezervovat si svá místa během pár vteřin, koupit vstupenky, a dokonce si i předobjednat občerstvení. Co by to totiž bylo za návštěvu kina bez nějaké dobroty, že?
cinestar vývoj mobilní aplikace
Explorace

Explorace

Síla vizuálu

Jako vždy jsme vyvinuli velké úsilí pro vytvoření bezchybného uživatelského rozhraní. Aplikace je vkusná, všechny její elementy jsou dobře uspořádané a appka je spolehlivá dokonce i během šílenství u dlouho očekávané premiéry. S radostí jsme tak pomohli kinu CineStar dělat jejich zákazníky ještě spokojenější.

cinestar design mobilní aplikace
Řešení

Řešení

Aplikace využívá geolokaci, takže si sama najde nejbližší kino a ukáže uživateli jeho program. Také už není potřeba neustále hlídat čas, aplikace sama pošle upozornění, když se blíží začátek filmu. Jakmile začnou závěrečné titulky, můžete přes aplikaci sdílet svůj názor na film s dalšími filmovými nadšenci.

Mysleli jsme i na to, že do kina nikdo nechce chodit sám. Aplikace CineStar umožňuje pozvat váš doprovod na určitý film a koupit mu lístek. Lístek lze zároveň odeslat přímo do telefonu kamaráda, takže v případě pozdního příchodu už nemusí o začátek přijít všichni.

cinestar mobilni aplikace
cinestar ui design aplikace
Spokojení uživatelé
„Jsem nadšen. Velmi mi to usnadňuje můj filmový život.“
Uživatel Googlu
„Díky této aplikaci mám alespoň přehled o všech filmech, které můžu navštívit v kině.“
Dominik Trnka
„Výborná aplikace dobrá práce Cinestar 😄😊👍.“
Lukasek Baborak