cz
cz
Zpět na projekty

Breegy:
Měníme způsob, jakým lidé přemýšlí nad charitou.

breegy vyvoj web a app
Pro startup breegy jsme pomohli vytvořit novou webovou a mobilní aplikaci, která pomáhá sdílet pozitivní myšlení a pomoc pro ty, kteří to potřebují.
I charitativní obsah může být krásný

I charitativní obsah může být krásný

Vytvořili jsme platformu, která charitu zpřístupní všem. Ukazujeme lidem, jak můžeme negativní vidění nahradit pozitivním přístupem a společně tak změnit věci k lepšímu.

Navrhli jsme uživatelské rozhraní podobné TikToku. Uživatelé se tak mohou bleskově seznámit s různými charitativními „příběhy“ pohodlnou formou videí v moderním vertikálním formátu.

Každý příběh představuje problém a vizi, jak jej vyřešit. Uživatelé se mohou zavázat k pravidlenému či jednorázovému příspěvku prostřednictvím aplikace a zvolit platbu kartou nebo prostřednictvím Apple Pay.

MVP vývoj a design
Použitelnost napříč platformami

Použitelnost napříč platformami

Náš design k vám promlouvá konzistentně bez ohledu na to, jaké zařízení právě používáte.

iOS, Android, mobilní prohlížeč nebo web pro počítače - všechny platformy nabízejí stejný zážitek a stejnou úroveň detailu.

vývoj aplikace
vývojáři reference
Bezproblémové sdílení pro celebrity

Bezproblémové sdílení pro celebrity

Celebrity s velkým dosahem jsou aktivně zapojeny do procesu hledání dárců. Připojí se a vytvoří svůj vlastní účet pro charitativní účely prezentované v aplikaci. Tam mohou umístit vlastní obsah, který je spojen s účelem projektu a přílivem darů.

V kombinaci se snadným způsobem sdílení obsahu z aplikace na jejich sociálních sítích to umožňuje zcela nový, efektivní způsob komunikace příběhů potřebných.

vývoj webu
web aplikace reference

Děkujeme týmu breegy za společnou práci a především děkujeme všem patronům, kteří s námi pomáhají. 🤗🙏