cz
cz
Zpět na projekty

Bazzarro
Multiplatformní tržiště pro obchod s auty

Inzerovat auta a bavit se o nich je nyní hračka.
Problematika

Problematika

Nákup auta může být složité rozhodnutí. Musíte nashromáždit mnoho informací, komunikovat s obchodníkem, zvážit alternativy. Jelikož musíte vzít při nákupu auta v potaz mnoho faktorů, tahle appka a web vám rozhodování zjednoduší.
Explorace

Explorace

Všechny obrazovky jsou propojené energickou oranžovou barvou, zvýrazňující nejdůležitější informace v aplikaci a pomáhající s navigací skrze velké množství informací, které appka o autech zobrazuje.

Aplikace Bazzarro je doslova nacpaná užitečnými funkcemi, počínaje šikovnými filtry umožňujícími lepší orientaci v nabídkách až po možnost přímo kontaktovat prodejce daného vozu.

bazaroo design aplikace
Řešení

Řešení

I přes velké množství funkcí však zůstává aplikace pro uživatele intuitivní: každý inzerát s autem obsahuje veškeré potřebné informace - najeté kilometry, počet předchozích majitelů, technické parametry vozu. V případě dalších otázek můžete prodejce kontaktovat jedním kliknutím přímo přes appku pomocí integrovaného chatu, kde jsme zkombinovali to nejlepší z ostatních platforem, abychom vytvořili příjemné uživatelské prostředí.

Všechny konverzace mohou být automaticky přeloženy do jazyka vašeho profilu, který je shodný s nastavením celého telefonu. Líbil by se vám jiný jazyk? Není problém, aplikace jich nabízí hned 90.

Pokud se vám nějaký vůz zalíbí, jednoduše si jej přidejte do „garáže“, ať se k němu můžete v budoucnu rychle vrátit. Naše spolupráce na Bazzarro stále pokračuje a nyní se soustředíme na přidávání dalších zajímavých funkcí a vylepšováků.