Propagace mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou stále častějším nástrojem firemní komunikace. A díky rostoucí popularitě chytrých telefonů je to skoro sázka na jistotu. Co se ale stane, když vyvinete skvělou aplikaci a nahrajete ji do obchodů s mobilními aplikacemi? Nic moc. To ale nevadí, umíme ji i propagovat a rádi Vám pomůžeme.

Co každá aplikace musí mít?

Víme, co musí splňovat aplikace, které si získají srdce uživatelů. Líbivá ikonka spolu se všeříkajícím názvem a jednoduchou landing page představí Vaši aplikaci a pomůže zaujmout a motivovat ke stažení.

Stejně důležitý je perfektní design, intuitivní uživatelské rozhraní a texty, které mluví jasně a přímo k uživatelům, vedou je aplikací a vyzývají k akci. To jsou faktory, které přimějí uživatele aplikaci opakovaně využívat a vracet se.

Odeslat poptávku
Klikněte zde

Dostaneme Vaši aplikaci na top pozice v app storech

Aby mohla být hotová aplikace úspěšná, je třeba ji dostat mezi lidi. Nabízíte aplikací výhody pro své pravidelné zákazníky, je celé Vaše podnikání v mobilní aplikaci anebo jde o chytrý nástroj na usnadnění všedních věcí? Bez marketingu se to neobejde a přes to vlak nejede. Dostaneme Vaši aplikaci na první příčky v obchodech s mobilními aplikacemi, aby byla uživatelům, kteří hledají aplikace hned na očích.

Víme jak využít všechny dostupné marketingové kanály

Cest, které je možné využit při propagaci mobilní aplikace je mnoho a jejich výběr záleží na povaze mobilní aplikace a cílové skupině. Někdy je dostačující app store optimalizace, jindy je účinnější placená reklama, využití sociálních sítí, blog, e-mailing nebo něco jiného.

Chcete Vaši aplikaci dostat mezi lidi?

Kontaktujte nás!

FAQ Propagace mobilní aplikace

Jak můžu docílit toho, aby si uživatelé stahovali moji aplikaci?

Odpověď je jednoduchá, samotné provedení už zdaleka ne tolik. Propagujte svoji aplikaci. V případě mobilní aplikace je to stejné jako s webem. Musíte uživatelům pomoci, aby Vaši aplikaci našli a aby si uvědomili, že ji chtějí nebo ideálně dokonce potřebují. Možností propagace mobilní aplikace je mnoho, ale neexistuje jedna nejúčinnější strategie. Pro každou aplikaci budou efektivní jiné marketingové kanály, které jsou voleny na základě analýzy specifik aplikace a povahy i chování cílové skupiny.

Pomůžete mi aplikaci nahrát do on-line obchodů s aplikacemi?

Mobilní aplikace exportujeme do Google Play i Appstore pod naším vývojářským účtem. V případě, že upřednostníte nahrání přes Váš vlastní účet, není to pro nás problém. Pomůžeme Vám jej zřídit i s následným nahráním.

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.