Vývoj progresivních webových aplikací na zakázku

Progresivní webová aplikace kombinuje výhody webu i mobilní aplikace. Přemýšlíte o této nové technologii pro váš digitální produkt? Jsme kreativní vývojáři se zkušenostmi s webem, mobilními aplikacemi i progresivními webovými aplikacemi.
Potřebuji novou aplikaci
Progresivní webové aplikace mažou rozdíl mezi mobilem a webem. Využijte toho.

Progresivní webová aplikace je technologie, ve které vidíme skvělou budoucnost. A to nejen v odvětvích, kde je obtížné dostat se k publikaci mobilní aplikace na Google Play nebo App Store. Progresivní webová aplikace těží to nejlepší z obou světů. Lze k ní přistupovat jako k webu, ale zároveň připnout na plochu, kde se dále chová jako klasická mobilní aplikace.

Perfektní zobrazení přes celou obrazovku, notifikace, zobrazení běžícími aplikacemi a další chování, které bylo doteď spojeno jen s mobilními aplikacemi, se otevírá pro použití na webu. Výhody jsou jasné - dvě platformy, jeden vývoj. Navíc nemáte ruce svázané omezeními a poplatky, které se vážou k publikaci v obchodech s aplikacemi.

Progresivní webové aplikace mají svoje omezení a není možné použít je pro každý projekt. Přesto stojí za zvážení. Rádi s vámi probereme jakou technologii zvolit.

Chcete lepší zážit a pokročilejší funkce, které vám progresivní webová aplikace nemůže nabídnout?Vývoj mobilních aplikací vám umožní dostat se na AppStore a Google Play.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
Chtějte více a lépe, pusťme se spolu do vývoje PWA.

Buďte o krok dál a myslete na budoucí potřeby firmy. Progresivní webové aplikace se chovají stejně jako webové stránky, zároveň si je však lze jedním kliknutím přidat na plochu telefonu, kde se dále chovají jako aplikace. Také jejich design a rozvržení je všude stejné a vaši zákazníci si tak nemusí zvykat na dvě různé verze. Zároveň jsou PWA mnohem jednodušší, a tedy méně nákladné, na další rozvoj.

Spolu se samotným vývojem pro vaši progresivní webovou aplikaci připravíme nejen responzivní design, který bude svým uživatelům přinášet příjemný uživatelský prožitek, ale vaši aplikaci také před spuštěním řádně otestujeme, aby výsledný produkt spolehlivě plnil vaše požadavky.

Další projekty
Dlouhodobá spolupráce se zaměřením na inovace.

Chcete se dívat, jak vaše konkurence mizí v dáli, zatímco vaše firma neustále roste díky chytrým inovacím, které milují vaši zaměstnanci i zákazníci?

Zasvěťte nás do problému, kterým vaše společnost musí čelit a společně vymyslíme vhodné řešení. Naši spolupráci stavíme na udržitelných technologických projektech, které jsou připravené pro další updaty, jež mohou v budoucnu nezbytné.

Cílem, se kterým jdeme do každého projektu, je souhra technologií a lidského faktoru. Chceme, aby vám naše technologická řešení sloužila přesně tak, jak to vyžaduje charakter vašeho podnikání. Mimo vývoje můžeme nabídnout i jiné služby, které nakopnou váš úspěch. Podívejte se.

Další projekty
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ vývoj progresivních webových aplikací
Co když se mi představa o projektu teprve rýsuje v hlavě?

Progresivní webové aplikace mají tu výhodu, že jsou univerzální. To znamená, že nejsou vázány na určitou platformu nebo prohlížeč. S PWA získáte výhody jak aplikace, tak webových stránek. Uživatelé v dnešní době stále více spěchají a nechtějí ztrácet čas. Díky progresivní webové aplikaci budou mít všechny potřebné informace jednoduše na dosah ruky.

Jak dlouho tvorba progresivní webové aplikace trvá?

Tvorba progresivní webové aplikace rozhodně není závod o první místo. Vítězem není nejrychlejší, ale ten, kdo aplikaci naprogramuje bezchybně a podle očekávání uživatelů. Délku tvorby progresivní webové aplikace jsme schopni odhadnout až ve chvíli, kdy máme v ruce vaše konkrétní požadavky. Vývoj může trvat pár dní i několik měsíců, vše záleží na tom, jaké funkce budete chtít do aplikace implementovat.

Bude moje aplikace vhodná pro všechna zařízení?

Ano, samozřejmě bude vaše progresivní webová aplikace disponovat responzivním designem, což znamená, že se vždy přesně přizpůsobí velikosti obrazovky zařízení, na kterém bude zrovna používána.

Kolik mě programování bude stát?

S cenou vývoje progresivní webové aplikace je to obdobné, jako u stanovení potřebné doby k vývoji. Cena se samozřejmě odvíjí od času stráveného programováním, kódováním i designem. První odhady vám budeme schopni sdělit po prvním setkání, případně po zaslání detailních požadavků na funkčnost vaší progresivní webové aplikace.

Bude fungovat i off-line?

Jak již bylo řečeno, progresivní webová aplikace kombinuje prvky aplikace a webu, bude tudíž fungovat i bez připojení na internet. Výjimkou je stahování aktuálních dat, pro které je potřeba se alespoň čas od času na internet připojit.

Je PWA před dokončením testována?

V Pixelfieldu testujeme všechno, na čem zanecháme svou stopu. Takže ať už si u nás necháte naprogramovat progresivní webovou aplikaci, mobilní aplikaci nebo jednoduchou webovou stránku, vše důkladně otestujeme, abychom se ujistili, že vám předáme kvalitní práci.

Jaké jsou hlavní výhody PWA?

Progresivní webová aplikace má výhod hned několik. Jednu z nich jsme zmiňovali výše - pracuje i bez internetu, takže se bezproblémově načítá. Další výhodou je její rychlost a jednoduché použití, uživatelé se proto v aplikaci intuitivně orientují. Progresivní webové aplikace lze nainstalovat a uchovávat je tak na výchozí obrazovce mobilních zařízení.

Jak poznám, že PWA je vhodná i pro mne?

Pokud potřebujete pozvednout své podnikání v on-line světě, ale nejste si jistí, zda je progresivní webová aplikace to pravé právě pro váš záměr, nebojte se nám ozvat se svými plány a společně vymyslíme, co pro vás bude v danou situaci nejvhodnější. Pro nás v Pixelfieldu je nejdůležitější vaše spokojenost, takže uděláme všechno pro to, aby se vaše sny v digitálním světě staly skutečností.