Vítá vás Pixelfield
vývojářská a inovační
agentura z Prahy
pixelfield vyvojari praha
Jsme pražští vývojáři a designéři milující výzvy. Designujeme a vyvíjíme mobilní a webové aplikace, hry, aplikace pro virtuální/rozšířenou realitu a další software na míru. Svoji práci máme rádi a uživatelé mají rádi naše produkty.
Duch Pixelfieldu
Vášeň pro inovace
Navrhujeme, vytváříme a vylepšujeme digitální produkty. Pomáháme našim klientům uspět díky produktům, které neúnavně pracují pro váš rozvoj. Milujeme hledání jednoduchých řešení pro komplexní výzvy a klademe důraz na každý detail od designu po kód.
Důraz na detail
Naším příspěvkem do mlýna je prvotřídní odborná způsobilost a rozsáhlá zkušenost s vývojem softwaru. Víme, že detaily rozhodují o úspěchu a neúspěchu digitálního produktu a proto neponecháváme žádný detail náhodě.
Otevřenost a upřímnost
Věříme, že kvalitní komunikace a maximální otevřenost jsou hlavním předpokladem pro úspěšný projekt. Proto vždy komunikujeme otevřeně a snažíme se být maximálně transparentní - od kalkulace po spuštění.
Partnerství
Vážíme si dlouhodobé spolupráce a odměňujeme ji naším zaměřením na výsledek a business-first přístupem. Naší misí je stát se vašimi technologickými partnery a dlouhodobě tak s vámi překonávat vaše obchodní cíle.
Práce po celé Evropě
Sídlíme v Praze a naše první kancelář byla na Smíchově, pyšníme se však spoluprací po celé Evropě. Spolupracovali jsme na projektech v Holandsku, Belgii, Dánsku, Itálii nebo Švýcarsku.
Opravdová flexibilita
Podnikání je neustálé přizpůsobování se změnám trhu, konkurenci a náladě uživatelů a klientů. Víme, jak důležité je být flexibilní a proto jsme u všech projektů maximálně agilní a "lean".
Jsme tým více než 20 expertů
na strategii, design a vývoj digitálních produktů
Řídící tým
filip
Filip Háša
Ředitel
dominik
Dominik Bura
Hlavní designér
lukas
Lukas Kraft
Hlavní front-end vývojář
michal
Michal Vávra
Hlavní back-end vývojář
ondra
Ondra Cajthaml
Projektový manažer
Naše cesta
pixelfiled 2013
2013
Filip a Michal založili firmu během studií na univerzitě a tvořili menší weby, především pro zábavu.
pixelfield 2015
2015
Pracujeme pro mnoho menších firem, tvořme weby, pracujeme na SEO a PPC kampaních.
pixelfield 2017
2017
Zaměřujeme se nejnovější technologie a trendy. Kromě webů najdete v našem portfoliu také první mobilní a webové aplikace.
pixelfield 2018
2018
Pracujeme pro klienty z Česka i různých koutů Evropy. Naše aplikace a weby běží například v Německu, Holandsku, Itálii nebo Švýcarsku.
pixelfield 2019
2019
Rozšiřujeme naše stálé zastoupení do Holandska a Velké Británie a zaměřujeme se také na strategii tvorby digitálních produktů. Spouštíme první hru v rozšířené realitě.
pixelfield 2020
2020
Co nás čeká v budoucnu? Budeme technologickým partnerem pro start-upy i korporace, zaměříme se více na rozšířenou a virtuální realitu, design a uživatelský zážitek.
Před sedmi lety jsme začali pracovat v kanceláři o pár metrech čtverečních. Od té doby jsme pracovali pro malé i velké klienty z mnoha zemí, abychom vám mohli poskytnout zkušenosti a dovednosti, které potřebujete pro váš projekt.
Proč pracovat s námi?
Jako digitální a vývojářská agentura jsme si v Praze i v Evropě prošli mnoha projekty a vybudovali sehraný, stabilní a zkušený tým.
Dokážeme vám pomoci nejen s vývojem, ale také s koncepcí digitálního produktu, strategií, pomůžeme vám vybrat vhodné technologie a držet se osvědčených postupů.
In-house tým
Pracovat s námi je jako mít vlastní zkušený in-house tým.
Otevřená komunikace
Komunikujeme otevřeně, upřímně a často. S námi jste vždycky v obraze.
Budujeme partnerství
Pracujeme na společném růstu a dlouhodobé spolupráci.
Zaměřeni na business
Zaměřujeme se na byznys a výsledky, ne jen na specifikaci.
Škálovatelný tým
Máme odborníky na vše od strategie přes design po vývoj a testování.
Sdílíme vědomosti
Nasbírali jsme mnoho zkušeností a rádi je sdílíme.
Jsme pro vás ten správný partner?
Pojďme spolu pracovat, pokud...
  • 🚀 Chcete vytvořit nový produkt.
  • 🤝 Hledáte dlouhodobého partnera.
  • 📈 Chcete stavět na datech.
  • 🏆 Máte ambici být nejlepší
  • 💪 Plánujete dát do projektu úsilí.
Nebudeme ti práví, pokud...
  • Chcete jen nakoupit hodiny a dny.
  • Hledáte pouze dodavatele.
  • Chcete hádat a zbytečně riskovat.
  • Spokojíte se s průměrem
  • Výsledek pro vás není zásadní.
Základní hodnoty
Pixelfieldu jsou zvídavost, otevřenost a respekt.
Technologie
Náš agilní přístup poháněný nekonečnou zvídavostí a vášní pro inovace nám umožňuje pracovat s progresivními technologiemi, které osvobozují od neustále rostoucích požadavků na lidský faktor.
Společnost
Podporujeme harmonické soužití lidské rasy a nejnovějších technologií. I přes neustálý tlak na pokrok naše projekty vždy respektují principy autonomie, dlouhodobé udržitelnosti a všeobecného dobra.
Design
Vytváříme spojku mezi užitkem a potěšením. Náš design je promyšlený, uvědomělý a podněcuje pozitivní reakce - vždy se snažíme o uchopení ze všech stran, abychom se ujistili, že design pojmeme jako komplexní součást přesně zapadající do celého projektu.
Vzdělávání
Přispíváme k rozvoji v oblasti automatizace a umělé inteligence. Nejen našimi produkty aktivně podněcujeme debatu o budoucnosti práce a následcích na každodenní životy, podporujeme také rozličné vzdělávací aktivity.
Partnerství
Na základě transparentnosti a přímé komunikace navazujeme silná partnerství založená na vzájemné důvěře a společném pokroku, což vede k naplnění jak cílů klienta, tak potřeb a přání koncových uživatelů.
Zůstaňme v kontaktu! Připojte se k odběru našich novinek.