Přivádíme vaše skvělé produkty a nápady k digitálnímu životu

Jsme pražští vývojáři milující výzvy. Vyvíjíme mobilní a webové aplikace, hry, aplikace pro virtuální/rozšířenou realitu a další software. Svoji práci máme rádi a uživatelé mají rádi naše produkty.
Co děláme

Navrhujeme, vytváříme a vylepšujeme digitální produkty. Pomáháme našim klientům uspět díky produktům, které neúnavně pracují pro váš rozvoj. Milujeme hledání jednoduchých řešení pro komplexní výzvy a klademe důraz na každý detail od designu po kód.

Naším příspěvkem do mlýna je prvotřídní odborná způsobilost a rozsáhlá zkušenost s vývojem softwaru. Jsme příkladem toho, proč je Česko známé svou vynalézavostí a úžasným technickým talentem.

Pyšníme se však spoluprací po celé Evropě. Spolupracovali jsme na projektech v Holandsku, Belgii, Dánsku, Itálii nebo Švýcarsku.

Neustále vám pomáháme rozlítit vaši konkurenci vaším digitálním úspěchem. Každé řešení, které navrhneme, je pečlivě vytvořeno na míru specifikům vašeho projektu. Náš přímočarý pracovní proces zajistí, že vaše cíle budou splněny.

Vážíme si dlouhodobé spolupráce a odměňujeme ji naším zaměřením na výsledek a business-first přístupem. Naší misí je stát se vašimi technologickými partnery a dlouhodobě tak s vámi překonávat vaše obchodní cíle.

Tým

Tým

Filip Háša
Chief Executive Officer
Více o Filipovi
Michal Vávra
Chief Technical Officer
Více o Michalovi
Dominik Bura
Chief Design Officer
Více o Dominikovi
Ondřej Cajthaml
Lead Developer
Více o Ondrovi
Ondřej Kohel
Lead Visual Designer
Více o Ondrovi
Lukáš Kraft
Lead Front-end Developer
Více o Lukášovi
a dalších 20 lidí.
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
Filozofie

Filozofie

Základní hodnoty Pixelfieldu jsou zvídavost, otevřenost a respekt.
01Technologie
Náš agilní přístup poháněný nekonečnou zvídavostí a vášní pro inovace nám umožňuje pracovat s progresivními technologiemi, které osvobozují od neustále rostoucích požadavků na lidský faktor.
02Společnost
Podporujeme harmonické soužití lidské rasy a nejnovějších technologií. I přes neustálý tlak na pokrok naše projekty vždy respektují principy autonomie, dlouhodobé udržitelnosti a všeobecného dobra.
03Design
Vytváříme spojku mezi užitkem a potěšením. Náš design je promyšlený, uvědomělý a podněcuje pozitivní reakce - vždy se snažíme o uchopení ze všech stran, abychom se ujistili, že design pojmeme jako komplexní součást přesně zapadající do celého projektu.
04Vzdělání
Přispíváme k rozvoji v oblasti automatizace a umělé inteligence. Nejen našimi produkty aktivně podněcujeme debatu o budoucnosti práce a následcích na každodenní životy, podporujeme také rozličné vzdělávací aktivity.
05Partnerství
Na základě transparentnosti a přímé komunikace navazujeme silná partnerství založená na vzájemné důvěře a společném pokroku, což vede k naplnění jak cílů klienta, tak potřeb a přání koncových uživatelů.