cz
cz

Perfektní zobrazení webu na všech zařízeních

Máte web, ale nezobrazuje se správně na mobilních zařízeních? Nebo potřebujete web úplně nový a chcete, aby byl perfektní jak na PC, tak na mobilech? Uživatelé stále více používají ke konverzím mobilní telefony. Nenechávejte si klienty proklouznout mezi prsty a vytvořte s námi web, který se bude dokonale zobrazovat bez ohledu na velikost obrazovky.
Potřebuji nový web
tvorba mobilni verze webu
Víme, co je pro uživatele na webu zásadní

Web, který není přizpůsobený použití na mobilních zařízeních je pro uživatele na tabletech a telefonech častým důvodem k odchodu na jiný, konkurenční web a vaše podnikání tak může utrpět velké ztráty.

Mobilní verze webu už není nic, co by se mělo opomíjet - spíše naopak by to mělo být bráno jako naprosto automatická věc. Všechny naše weby jsou responzivní a máme jich na kontě již stovky.

Přizpůsobení webu pro mobilní zařízení je také velmi důležité z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Díky mobilnímu zobrazení nebudete zbytečně ztrácet cenné pozice ve výsledcích vyhledávání.

Chcete lepší zážit a pokročilejší funkce, které vám mobilní web nemůže nabídnout?Vývoj mobilních aplikací je naše další služba, která by pro vás mohla být vhodná.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
responzivni design
Responzivní design, bez kterého se už neobejdete.

Díky responzivnímu designu web automaticky rozpozná velikost právě používané obrazovky a přizpůsobí jí formát celé stránky, ale i obsah.

Takto je možné některé části webu na malých obrazovkách úplně vynechat, aby byl web přehledný a důležité části nezanikly ve změti dalších prvků. Návštěvníky svého webu tak můžete jednoduše navést například k objednávkovému formuláři.

Další projekty
responzivni webove stranky
K vašim projektům přistupujeme tak, jako kdyby byly naše vlastní.

Jsme vaším partnerem pro digitální inovace. Podíleli jsme se na desítkách mobilních aplikací, webových aplikací i webových stránek. A naše zkušenosti s nadšením investujeme i do vašeho projektu.

Od návrhu konceptu přes prototypování až po vývoj vždy uslyšíte náš názor. Víme, na co si dát pozor a čeho se rozhodně držet. Nadchněte nás svými skvělými nápady a nezastaví nás žádná technická překážka!

Další projekty
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.
FAQ Tvorba webových stránek pro mobilní zařízení
Co je to responzivní design?

Web je již od návrhu připraven tak, aby se vždy přizpůsobil danému zařízení. V široké škále různých rozlišení a velikostí zařízení je to nejlepší metoda pro váš mobilní web. Je možné použít váš současný vzhled, nebo začít od úplně začátku.

Pomůže mi mobilní verze webu ve vyhledávání?

Ano, responzivní verze mobilního webu vám pomůže i z hlediska zvyšování návštěvnosti vašeho webu. Google i Seznam, nejpoužívanější vyhledávače v Česku, upřednostňují ve výsledcích vyhledávání weby, které jsou správně optimalizovány pro všechna zařízení.

Jaký je rozdíl mezi responzivním designem a mobilní verzí webu?

Mobilní verze webu je další verzí ke klasickému desktopovému webu, při otevření webu je automaticky rozpoznáno, z jakého zařízení uživatel přichází a následně na základě toho zůstává na desktopové verzi webu, nebo je odkázán na jeho mobilní verzi. V případě responzivního webu jde o jeden a ten samý web, který se automaticky přizpůsobuje zařízení, na kterém je otevřen.

Proč doporučujete responzivní web oproti mobilní verzi webu?

Responzivní web má řadu výhod. V první řadě vyjde vstříc všem uživatelům bez ohledu na to, z jakého zařízení web navštěvují. Velmi snadno se přizpůsobí všem rozlišením displeje od tabletů až po nejrůznější displeje chytrých mobilních telefonů. Navíc se dokáže adaptovat také na zařízení, která v době vývoje ještě ani neexistovala. V případě responzivního webu se vyvíjí pouze jeden web, což zásadně ušetří jak finanční prostředky, zkrátí dobu vývoje a vám také přinese povinnost spravovat pouze jeden web namísto dvou. A v neposlední řadě je web díky jedné jediné URL pro každou stránku považován z pohledu SEO výhodnější.

Je responzivní design nezbytný?

Stále více uživatelů navštěvuje webové stránky prostřednictvím chytrých zařízení. Bez kvalitně zpracovaného responzivního designu nemůžete vašim potenciálním zákazníkům nabídnout pohodlné procházení webů z těchto zařízení. Oni jej tak s největší pravděpodobností velmi rychle opustí. Výsledkem je, že přijdete o nezanedbatelnou část uživatelů, ze kterých mohli být vaši zákazníci.

Je možné responzivní design dodělat později?

Je to možné a v případě, že máte web, který není responzivní, to také doporučujeme. Jestliže se ale chystáte na vývoj zcela nového webu, nemá smysl web neudělat responzivní. Dnes už většina uživatelů prochází weby právě na chytrých zařízeních spíše než na desktopech.