Mobilní verze webu

Vaše podnikání potřebuje být vidět na internetu. Pokud Váš web není optimalizovaný pro mobilní zařízení, připravujete se o velké procento uživatelů. Naše společnost umí zajistit mobilní weby vyladěné pro všechny současné telefony a systémy.

Chci mobilní web
  • Responzivní design
  • Vyšší návštěvnost
  • Více konverzí

Responzivní design zlepší ziskovost webu

Ať už chcete, aby zákazník objednal, použil kontaktní formulář nebo cokoliv jiného, implementace kvalitního responzivního designu značně zvýší šance na to, že klient na svém mobilním zařízení provede konverzní akci.

Naši klienti

Vytvořili jsme desítky mobilních webů

Mobilní verze webu není nadstandard, ale naprostá nutnost. Každý z našich nových webů je proto responzivní.

Podívejte se na naše dokončené projekty a ujistěte se, že jsou perfektní na všech zařízeních!

Galarea

Tvorba webových stránek a branding

Nový realitní portál Galarea má vysoké ambice na celosvětovém trhu. Mobilní verze webu je pro něj samozřejmě zásadní, a proto je dotažená do nejmenšího detailu.

Přečtěte si více!
Odeslat poptávku
Klikněte zde

Podívejte se na další responzivní weby

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

FAQ Mobilní verze webu

Co je to responzivní design?

Web je již od návrhu připraven tak, aby se vždy přizpůsobil danému zařízení. V široké škále různých rozlišení a velikostí zařízení je to nejlepší metoda pro Váš mobilní web. Je možné použít Váš současný vzhled, nebo začít od začátku.

Pomůže mi mobilní verze webu ve vyhledávání?

Ano, responzivní verze mobilního webu Vám pomůže i z hlediska zvyšování návštěvnosti Vašeho webu. Google upřednostňuje ve výsledcích vyhledávání weby, které jsou správně optimalizovány pro všechna zařízení.

Proč zvolit Pixelfield?

Jsme společnost se zkušenostmi s tvorbou responzivních webů i mobilních aplikací. Víme, jak na webu uspět a rádi se s Vámi o tyto zkušenosti podělíme.

Jaký je rozdíl mezi responzivním designem a mobilní verzí webu?

Mobilní verze webu je další verzí ke klasickému desktopovému webu, při otevření webu je automaticky rozpoznáváno, z jakého zařízení uživatel přichází a následně na základě toho zůstává na desktopové verzi webu, nebo je odkázán na jeho mobilní verzi. V případě responzivního webu jde o jeden a ten samý web, který se přizpůsobuje zařízení, na kterém je otevřen.

Proč doporučujete responzivní web oproti mobilní verzi webu?

Responzivní web má řadu výhod. V první řadě vyjde vstříc všem uživatelům bez ohledu na to, z jakého zařízení web navštěvují. Velmi snadno se přizpůsobí všem rozlišením displeje od tabletů přes phablety až po nejmenší displeje chytrých mobilních telefonů. Navíc se dokáže adaptovat také na zařízení, která v době vývoje ještě ani neexistovala. V případě responzivního webu se vyvíjí pouze jeden web, což zásadně ušetří jak finanční prostředky, zkrátí dobu vývoje a Vám také přinese možnost spravovat pouze jeden web namísto dvou. A v neposlední řadě je web díky jedné jediné URL pro každou stránku považován z pohledu SEO výhodnější.

Má responzivní web nějaká negativa?

V některých případech může být nevýhodné, že v případě responzivního webu se na mobilních zařízeních zobrazuje tentýž obsah jako v případě desktopu, jen je odlišně uspořádán. V případě mobilní verze webu může být obsah osekán, což je v některých situacích přínosnější.

Je responzivní design nezbytný?

Stále více uživatelů navštěvuje webové stránky prostřednictvím chytrých zařízení. Bez kvalitně zpracovaného responzivního designu nemůžete Vašim potenciálním zákazníkům nabídnout pohodlné procházení webů z těchto zařízení. Oni jen tak s největší pravděpodobností velmi rychle opustí. Výsledkem je, že přijdete o nezanedbatelnou část uživatelů, ze kterých mohli být Vaši zákazníci.

Je možné responzivní design dodělat později?

Je to možné a v případě, že máte web, který není responzivní, to také doporučujeme. Jestliže se ale chystáte na vývoj zcela nového webu, nemá smysl web neudělat responzivní. Dnes už většina uživatelů prochází weby právě na chytrých zařízeních spíše než na desktopech.

Jakou technologii při kódování responzivního designu využíváte?

Při vývoji responzivního webu využíváme typické technologie HTML5, CSS3, LESS, SASS.

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.