cz
cz

Přidej se k nám
volné pozce
v Pixelfield

pixelfield vyvojari praha
Přivádíme produkty a nápady našich klientů k digitálnímu životu. Svou práci děláme s vášní a naším cílem je najít funkční a efektivní řešení pro jakýkoliv problém, před který je náš klient postaven.
Co děláme?

Neustále hledáme a testujeme nové technologie a nejen proto člověk u nás nezamrzne na jednom místě. Tím, že spolupracujeme s různými start-upy a zastřešujeme různorodé projekty, setkáš se s dynamickým a rozmanitým prostředím. Jinými slovy, nebudeš zahlcen nudnou monotónní prací ale budeš neustále posouvat své schopnosti a dovednosti na vyšší level.

Co očekávame?

V Pixelfieldu se nemusíte obávat vyjádřit názor. Právě naopak! Očekáváme, že se zapojíte do brainstormingu a budeš platným členem týmu, v němž názor každého má stejnou váhu. Naber odvahu, ukaž co je v tobě a kariérní růst tě neobejde.
Co nabízíme?

Samozřejmě, nebudeš na všechno sám. Pomůže ti zkušený senior, který ti usnadní adaptaci na práci a pracovní prostředí. A aby to nebylo jen o práci, tak po šichtě s tebou a kolegy půjde na pivo. Tím, že kompletně zastřešujeme projekty, budeš součástí celého procesu, od samotných počátků projektu až po úspěšné uplatnění na trhu. Uvidíš jak se projekt staví kousek po kousku.
Sice sídlíme v Karlíně, ale není to jen o práci z kanceláře. Máme klienty zejména z České republiky a Anglie, ale najdou se i jiné země s pestrými projekty. Co to pro tebe znamená? Pokud chceš popři práci cestovat, případně se přesunout do jiné země, máš naši plnou podporu - pokud si plníš práci včas a zodpovědně. Dokonce ti pomůžeme s vízovým procesem a hledáním zázemí.
Proč pracovat s námi?
Mentoring
Naši zkušení kolegové a kolegyně tě provedou a pomohou ti se všemi úkoly, které tě čekají. Odborně a přátelsky ti poradí a budeš se moci na ně kdykoliv obrátit. Ale pokud si mysliš, že budeš mít mentora donekonečna, tak se mýlíš. Jednou přijde i tvůj čas, čas kdy budeš vědět předat znalosti a zkušenosti mladším kolegům.
Flexibilita
Máme partnerství napříč celou Evropou, takže cestování je součástí profese. Pracuj a cestuj když chceš a děláš práci dobře. Kromě toho, že můžeš vedle a v rámci práci cestovat, můžeš si vybrat kanceláře v Praze nebo v Londýně.
Růst
Ukaž co je v tobě a kariérní růst tě nemine. Diverzifikace názorů je důležitá jako v kariérním tak i v osobnostním životě a my si rádi vyslechneme tvé nápady a názory, které nás společně posunou vpřed.
Kolektiv
Věříme, že kvalitní komunikace a maximální otevřenost jsou hlavním předpokladem pro úspěšný projekt ale i soudržný kolektiv. Proto vždy komunikujeme otevřeně a snažíme se být maximálně upřímný.
Slovo
Vzhledem k tomu, že si vážíme a zohledňujeme každý jeden návrh, tak členové týmu ovlivňují rozhodování a směrování projektů. Tímto způsobem je ovlivňován byznys nejen projektů, na kterých pracujeme ale i náš.
Relokace
Nabízíme pomoc příslušníkům třetích zemí, kteří potřebují pomoc s podání žádosti o dlouhodobý pobyt, zaměstnaneckou kartu či prodloužení víz v České republice a v Anglii, taky vám pomůžeme najít příjmení zázemí.
Jestli si myslíš, že pracovat pro nás bude pro tebe výzva nebo naopak hračka, na tom nezáleží, ozvi se nám tak či tak! Reaguj na některou ze zveřejněných nabídek nebo nám napište v čem by si viděl/a perspektivní spolupráci.

Život v kanceláři
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
pixelfield vyvojari kariera
Co říkají kolegové, kteří s námi pracují?
Michal Vávra - Chief Technical Officer: “Práce vývojáře je challenge a zábava.”
Co je nezbytný předpoklad práci vývojáře? Jaké vlastnosti by vývojáři neměly chybět?
Základním a hlavním předpokladem pro práci vývojáře je technické a analytické myšlení. Není třeba mít titul v oboru, je potřeba myslet. Člověk by měl být schopen se rychle a samostatně učit.
V čem spočívá práce vývojáře?
Práce vývojáře je o využití technologie ve svůj prospěch. Například, frameworky jsou nápomocné nástroje pokud je umíme vhodně využít. Nemá smysl pracovat na greenfieldu pokud již existuje nástroj, který usnadní práci, ušetří peníze a zamezí zbytečným chybám.
Jak člověk zjistí, že ho může bavit vývoj?
Vývojář by se měl zajímat o technologie a nové trendy, jazyky či postupy. Vytrvalost a chuť odhalit řešení pro složité problémy posouvají naši práci vpřed. Proto by měl být člověk vytrvalý a odhodlaný. Koneckonců je naše práce challenge a zábava.


Marek Lipskij – junior front-end developer: “Za pomoci kolegů jsem se naučil kódovací jazyk Flutter, pochopil principy kódování a teď samostatně pracuji na vývoji aplikací.”
Jsi front-end vývojář, co si máme pod tím představit? Co děláš a za co jsi zodpovědný?
Front-end vývojáři tvoří kód pro uživatelské rozhraní aplikace díky čemu mohou uživatelé s aplikací interagovat. Kód je tvořen na základě grafických podkladů od designérů, kterým se snažím jako developer vdechnout život. Moje odpovědnost je za funkčnost a jednoduchost ovládání prostředí aplikace.
Jsi v týmu poměrně nový člen, jak ses dostal k této práci?
Moje cesta k junior front-end vývojáři nebyla přímočará. Před prací v Pixelfieldu jsem pracoval zcela v jiné sféře. Vždy mně práce s počítačem hodně bavila, nebojím se výzvy a tak jsem se rozhodl rekvalifikovat. Za pomoci kolegů jsem se naučil kódovací jazyk Flutter. Po 3 měsících jsem pochopil principy kódování a nyní samostatně pracuju na vývoji aplikací.


Ondra Cajthaml – team leader: “Pokud máš zájem se vzdělávat a pracovat na zajímavých projektech v pohodovém kolektivu, tak jsi určitě ta/ten pravá/ý.”
Kdy a na čem si začal pracovat? Jak dlouho ti trvalo se stát teamleadrem?
Již více jak před osmi lety jsem začal pracovat jako junior front-end developer. Začal jsem na menších projektech a postupně díky studiu a praxi, jsem se začal orientovat na složitější projekty a různé programovací jazyky. Díky těmto zkušenostem a širokému rozhledu, jsem se po cca 4 letech stal team leaderem.
Na webu je napsané, že máš certifikaci Prince Agile a Scrum - certifikaci si chtěl z vlastního přesvědčení nebo si je získal v rámci vzdělávání v PF, respektive jak ti pomáhá při práci?
Certifikát jsem získal v rámci vzdělávání v Pixelfieldu, ale chtěl jsem ho kvůli sobě, abych si dokázal, že dané metodice skutečně rozumím a dokážu ji používat v praxi.
Aby to nebylo jen o práci, tak web o tobě řekl, že relaxuješ hlavně během nebo fotbalem, tak pojďme k tomu fotbalu - nyní je například EURO 2020 a Česku se daří, chodíte společně po práci na pivo dívat fotbal / případně si zahrát?
Myslím, že v Pixelfieldu jsou spíše hokejoví než fotbaloví fanoušci. Nicméně občas se mi povede někoho "ukecat" i na fotbal. Sportovní aktivity pro práci jsou tu spíše běh a lasergame apod.