Řešení pro internet věcí

Ohromte své okolí díky zvýšení efektivity a nečekaně inteligentními funkcemi. Využijte nejnovějších technologických pokroků. Naše na míru šitá řešení pro internet věcí, která lze použít například pro hotely, školy, kanceláře a továrny, udělají vaše pracovní procesy chytřejší a mnohem efektivnější.
Pobavme se o potenciálu IoT
internet veci vyvoj
Přehodnocujeme kampusy i celá města. Spojte se s námi a ulehčíme život všem.

Představte si kancelářskou budovu nebo univerzitní kampus, kde všechny objekty a vybavení automaticky všem pomáhají s jejich každodenní rutinou. Studenti dostávají novinky ohledně svého vyučování, či se mohou v reálném čase dozvědět o obsazenosti jednotlivých učeben. Zaměstnanci jsou naváděni po parkovišti k volným místům pomocí světel zabudovaných v zemi. S internetem věcí je možné všechno a my jsme tu proto, abychom vám to pomohli uskutečnit.

Města představují nekonečnou škálu možností, kde se dá technologie internetu věcí využít. Automatická kontrola znečištění vzduchu, inteligentní silniční značení podle aktuálního počasí a dopravní situace, detekce úrovně naplnění odpadních nádob, adaptivní osvětlení ulic. Řekněte nám o problémech ve svém městě a my je pomocí IoT vyřešíme.

Pojďme společně inovovat
Věci v dnešní době ví víc, než mnozí lidé. Využijme je pro zvýšení efektivity vaší organizace.

Internet věcí otevírá možnosti monitorování chování zákazníků nebo pracovních toků vašich zaměstnanců. Monitorování aktivit vám přinese doposud nedostupná data pro analýzu. Naše řešení pro internet věcí pozvedne produktivitu naší společnosti na zcela novou úroveň.

Pracujeme se senzory, které umožňují monitorovat podmínky přepravy nebo zásoby na skladech a příslušně reagují na změny v reálném čase. Řešení pro internet věcí ušité na míru potřebám vaší společnosti a specifikům může automatizovat většinu každodenních procesů a ušetřit vám v dlouhodobém horizontu velké výdaje.

Pixelfield v číslech
100+
projektů
8
zemí
20+
vývojářů a designérů
7+
let zkušeností
Úspěšně jsme spustili více než 100 projektů a produktů v 8 zemích.