cz
cz

Profesionální
on-line CRM
na míru

Potřebujete moderní CRM, které vám pomůže držet pořádek ve vašem podnikání? Děláme CRM, co vám uberou práci díky snadnému ovládání. Díky sbírání dat získáte detailní informace o vašem podnikání.
Potřebuji CRM
crm na míru
Pracovali jsme také pro
cvut
seznam
ct
cinestar
raiff
nilobit
crm-1crm-2crm-3

CRM na míru
Jaké nabízíme moduly?

🗃 Projekty

Mějte své projekty pod kontrolou. Komplexní informace od termínů, postup prací, podklady na jednom místě a mnoho dalšího.

📋 Úkoly

Vytvářejte úkoly, spolupracujte a sdílejte je s kolegy. Trackujte výsledky, filtrujte, pracuje efektivně a kolaborativně!

💼 Obchod

Naše CRM umožňuje snadnou a přehlednou správu poptávek a obchodních případů, včetně statistik, cílů, predikcí a spolupráce s kolegy.

🏢 Klienti

Správa klientů a kontaktů včetně přehledných statistik, historií, zápisů a komunikací. Díky našemu CRM posunete vztahy s klienty na další úroveň.

💶 Finance

V návaznosti na vaše projekty a klienty naše CRM řeší finance, fakurace, predikci a řízení cash-flow, stavy plateb a další.

🎧 Podpora

Naše CRM vám také umožní otevřít vlastní klientský portál pro jednoduché vytváření ticketů a správu požadavků od vašich klientů.

📊 Reporty

Díky všem informacím na jednom místě získáte v našem CRM přehledy o výkonu vašeho podnikání, jednotlivých zaměstnanů a projektů.

📡 Integrace

Naše CRM řešení umožňuje sdílení projektů a dalšíh informací s vašimi klienty. Zároveň pro vás rádi vytvoříme integrace např. do účetnictví.

👨🏼‍🔧 Moduly na míru

Máte specifické požadavky? Do našeho CRM snado přidáme další modul přesně na míru vašim potřebám a požadavkům.

Co získá vaše firma implementací CRM?

tvorba webu ilustracni foto
Pořádek a organizace přináší kvalitní výsledky
Máte nepořádek v organizaci vašeho provozu? Zabírá vám papírování a kontrola úkolů a projektů neúměrné monožství času? Zapadají u vás věci a zapomíná se? Máte problém dodržet nastavený proces?
Všechny tyto problémy můžete vyřešit díky kvalitnímu CRM. Dejte práci svojí i vašich zaměstnánaců řád a organizovat, učetřete čas a soustřeďte se na to, co má přidanou hodnotu, místo repetativního papírování.
tvorba webu ilustracni foto 2
Dat o vlastním podnikání a výkonu vám dají podklady pro rozhodování
Rozhodujete se na základě dojmů, pocitů nebo nekompletních informací? Díky práci s CRM sbíráte cenná data o výkonuz podniku i zaměstnců, ziskovosti projektů a jednotlivých klientů.
Díky tomu můžete v reálném čase bez dalších nákladů zobrazovat reporty, přijímat opatření a optimalizovat tak výkon vaší společnosti.
FAQ CRM na míru
Co je to CRM?
CRM je systém, který slouží pro správu procesů a dat ve společnosti. Obsahuje jednotlivé moduly, které obsahují funkcionalitu ve vzahu k zákazníkům, projektům, financím a dalším.
Kolik stojí CRM?
Implementace CRM vyjde od desítek tisíc po stovky. Záleží na tom, zda potřebujete integrovat systém, na počtu uživatlů a funkcích na míru.
Jak dloho trvá instalace CRM?
V jednodušších případeh to bude pouze v řádu týdnů, v těch složitějších, kde je potřeba další vývoj, půjde o řády měsíců.
Jak probíhá tvorba CRM na míru?
V první fázi se pobavíme o vašich firemních procesech a o tom, co vše od CRM očekáváte. Podle toho zvolíme řešení a navrhneme harmonogram implementace.
Je možné CRM napojit na další software?
Ano, je to velmi častý požadavek a integrace vašeho nového CRM například na účetní systém není žádný problém.
Jaké jsou měsíční poplatky za provoz CRM?
Záleží na zvoleném řešení a serverech, kde CRM provozujete. Pokud zvolíte cloudové řešení, budete platit řádově stokoruny za uživatele za měsíc.