cz
cz
Zpět

Ohlednutí za rokem 2018

28th Leden 2019
Napsal/a Tým Pixelfield

Každý z nás, kdo se ohlédl za rokem 2018 zjistil, kolik tvrdé práce mu dalo, aby dosáhl svých zvolených cílů. Ať už se jednalo o osobní nebo pracovní cíle, tak se to rozhodně neobešlo bez spánkového deficitu, spousty ranní kávy a několika breakdownů – nejen těch digitalních v našem případě. Je dobré se ohlédnout a rok zhodnotit. Za své úspěchy se pochválit a z neúspěchu se poučit. Přestože vše vždy nešlo přesně podle plánu, tak k dosažení požadovaných cílů bylo potřeba více než jen trpělivosti, snahy a odhodlání. V našem případě by se to neobešlo bez týmové práce. Pojďme se tedy ve zkratce podívat, co přinesl rok 2018 Pixelfieldu.

Uvnitř Pixelfieldu

Co se vám vybaví, když se řekne pondělí ráno? Ano, přesně to i nám. My jsme ale přišli na způsob, jak si pondělí zpříjemnit! Vytvořili jsme si nový zvyk – Pixelsnídani. Pokud nás sledujete na Instagramu, tak jste o tom už pravděpodobně slyšeli. Každé pondělí se sejdeme v kanceláři o něco dříve a společně si nad  skvělou snídaní, kterou připravil někdo z kolegů, povykládáme o životě, inovacích a že to pondělí vlastně není až tak špatné. Pokud budete mít s námi schůzku v pondělí ráno, tak je možné i vaše pondělí bude jedním z těch lepších.

Samozřejmě to není jediná novinka v Pixelfieldu. Rozrostli jsme se o několik dalších skvělých vývojářů a testerů, kteří dělají naším klientům úsměv na rtu. Stále nás najdete na Žitné 49 v Praze. Scházet se s vámi budeme ale o patro výše než doposud. Mimo jiné nás najdete i v Nizozemsku, konkrétně Amsterdamu. Takže pokud zrovna budete řešit pochůzky v Amsterdamu, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě vymyslíme zajímavou spolupráci.

Spolupráce

Během celého roku nás naši skvělí klienti dopovali svými nápady. Jejich realizace nebyla vždy úplně snadná. Ale jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Výzvy, kterým jsme čelili minulý rok nás posouvají opět level výše. Náš zápal do práce můžete vidět především proto, že nás práce v inovativním prostředí baví. Byli jsme součástí skvělých projektů. Děkujeme vám, že jste se rozhodli vaše vize uskutečnit právě s námi. Pro vás, kdo nás ještě neznáte, tak vám s radostí představujeme některé z našich projektů v roce 2018.

Vyvíjeli jsme mobilní aplikaci pod názvem Storki. Aplikace, která je pod záštitou vydavatelství Albatros Media, umožňuje především mladším ročníkům pomocí “messengerové” konverzace číst příběhy nejrůznějších žánrů. Takže pokud vás taky nudí cesty metrem, tak si v App Store a Google Play aplikaci stáhněte a uvidíte, jak bude vaše cesta najedou veselejší.

Závěrem roku jsme představili webovou aplikaci Kultura.digital. Webová aplikace vznikla ve spolupráci s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Euroregion Elbe/Labe v Ústí nad Labem. Jedná se o aplikaci, která přibližuje současné umění v sasko-českém příhraničí moderní cestou. Aplikace za vás naplánuje výlet a vybere nejrůznější kulturní akce v okolí euroregionu a to přesně podle vašich zvolených priorit. Už se těšíte až společně s Kulturou.digital vyrazíte objevovat krásy umění?

Ve spolupráci s naším dalším klientem MultiSport Benefit, s.r.o. můžete také objevovat, ale trošku něco jiného. Tentokrát se jedná o nespočetné množství skvělých slev. Pokud jste držitelem karty MultiSport, tak nový web, který jsme vyvíjeli, bude přesně pro vás. Jedná se o web MultiClubu, díky němu už vám žádná sleva už neproklouzne pod prsty. Tak s chutí do toho!

Protože jsme byli plní energie, začali jsme připravovat vlastní pixelprojekty. Jedním z nich bude platforma na publikaci kontentu, které usnadní tvorbu webu nejedné firmě. Doufáme, že se těšíte stejně jako my. Už se nemůžeme dočkat, až vám projekt představíme v celé jeho kráse.

Nesoustředili jsme se pouze na domácí projekty, ale zavítali jsme například i do Itálie. Konkrétně do Říma, kde jsme zahájili spolupráci s Università di Roma. Projekt je ve stádiu vývoje, proto vám ještě nemůžeme ukázat výsledek naší práce. Jisté ovšem je, že v roce 2019 se budou dít velké věci :).

Nový rok

Od nového roku si slibujeme hlavně velkou dávku inspirace a kreativity. Hned ze začátku roku pilně pracujeme na tom, abychom naším klientům přinášeli inovativní řešení. Chceme firmám pomoci v inovaci dnes už zešedlých a zastaralých pracovních postupů. Zjednodušit jejich chod díky moderním technologiím. Dát jejich nápadům strukturu a podpořit jejich rozvoj. Neustále se vzděláváme, abychom vás mohli obohacovat o ta nejlepší řešení.

Do nového roku vám přejeme plno (nejen) digitálních úspěchů.

Profilový obrázek
Napsal/a
Tým Pixelfield
Podobné příspěvky
48 věcí, na které si jako start-up musíte dávat pozor
30th Prosinec 2019
Napsal/a Tým Pixelfield
Absolutně pohlcující obsah – budoucnost AR/VR v éře 5G
28th Listopad 2019
Napsal/a Tým Pixelfield