cz
cz
Zpět

Novinky z Pixelfieldu

22nd Září 2019
Napsal/a Tým Pixelfield

Dnešním příspěvkem se podíváme, jaké z změny/novinky u nás nastaly za poslední dobu. Vzhledem k tomu, že jsme tenhle druh postu již nějakou dobu neudělali, tak to skoro vypadá, že za novinku můžeme považovat téměř všechno, co se událo. Abychom to vzali nějak uceleně, tak můžeme začít skvělým výletem, který jsme si v průběhu léta udělali. Aby si naše těla a mysl odpočala od tvorby mobilních aplikací a tvorby webových aplikací, zamířili jsme na výlet do Chebu. Pokud sledujete naše příspěvky na Instagramu, tak jste několik útržků z našeho výletu určitě zaznamenali. Několik našich kolegů pochází z Chebu, takže jsme měli tu výhodu, že nás provedli nejlepšími místy ve městě. Program jsme měli akční od koupaliště přes společenské hry po skvělé jídlo. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na nejbližší zimní výlet. 🙂

Mezi naše další společné aktivity (nepočítám teď vývoj mobilních aplikací) jsme zařadili deskové hry. Každou středu po práci hrajeme stolní hry jako jsou například Osadníci z Katanu, Výbušná koťátka a další. Jsme moc rádi, že se nás schází dost na to, abychom mohli hrát i složitější hry. Možná si někteří z vás vzpomenou na Pixel snídaně, které jsme nějaký čas dělali. V tuhle chvíli jsme se rozhodli přejít na Pixel oběd. Jednou za 14 dní máme společný páteční oběd v zasedačce. Vypadá to, že to budeme moct brzy přejmenovat na Pixel pizza, protože poslední obědy vždy vyhrála. Ideální oběd, jakým zakončit uspěchané páteční dny a vychutnat si skvělý oběd s kolegy. 

Doufám, že už jste zaznamenali, že pro vás vydáváme podcasty, které můžete poslouchat na Spotify nebo iTunes. Vždy se jedná o velmi zajímavá témata z oblasti inovací, designu či vývoje. Kromě kolegů z Pixelfieldu se v budoucnu můžete těšit i na další zajímavé hosty, kteří s vámi rádi budou sdílet svoje myšlenky na daná témata. Pokud o tom slyšíte poprvé, tak nemusíte mít strach, všechny již vypadé podcasty jsou stále online. Pokud vás zajímá nějaké téma, které jsme zatím v našem podcastu neměli, tak nám dejte vědět. 

V nedávné době jsme spouštěli aplikaci pro klienta Sapeli Unlimited, kterou můžete vidět v jejich novém designovém showroomu. Uživatel tak kromě fyzických vzorků, které se v showroomu nachází, může vytvořit své vlastní dveře.  V aplikaci si může zvolit vlastní typ dveří, zárubní, výplní a podlah a následně to vidět na led panelu v reálné velikosti. Tuhle interaktivní aplikaci můžete vidět v Butterfly budově v Karlíně. Abychom vám přiblížili, jak aplikace funguje, připravili jsme krátké video, takže nebude ochuzeni o tento zážitek, pokud zrovna nemáte cestu do Karlína. Vývoj aplikace byl pro nás velmi zábavný a těšíme se na další podobné projekty. Další spuštěnou aplikací jsou Pěnožrouti 2. Věřím, že jste o této mobilní aplikaci již slyšeli. Mobilní aplikaci jsme spouštěli ve spolupráci s WMC Grey pro Kofolu. Díky jejich marketingové kampani se Pěnožrouti 2 určitě dostali i k vám. Pokud se o této mobilní aplikace chcete dozvědět více, tak podrobnější informace máme v referencích. Dále jsme spouštěli webovou stránku pro obchodní dům Černá růže, kterou pokud jste z Prahy, velmi dobře znáte. Kromě vývoje mobilních aplikací připravujeme i analýzy či technické dokumentace. Jednu takovou jsme zrovna předali našemu klientovi. Na technické dokumentaci pracovalo několik kolegů, kteří ji přehledně připravili tak, aby sloužila jako  hlavní dokument pro vývojový tým, který bude vyvíjet software vyvíjet. Kromě technických parametrů jsme se zaměřili i na možná rizika a problémy, které by samotný vývoj mohly doprovázet.

S současné chvíli pracujeme na několika skvělých projektech, které s vámi budeme sdílet v nejbližší době. Převážně se jedná se o vývoj mobilní aplikací či další rozvoj již zaběhnutých projektů, které už z našich webových stránek dobře znáte.

Profilový obrázek
Napsal/a
Tým Pixelfield
Podobné příspěvky
48 věcí, na které si jako start-up musíte dávat pozor
30th Prosinec 2019
Napsal/a Tým Pixelfield
Absolutně pohlcující obsah – budoucnost AR/VR v éře 5G
28th Listopad 2019
Napsal/a Tým Pixelfield