Raiffeisenbank

Pro našeho klienta Raiffeisenbank jsme vytvořili přehlednou webovou prezentaci představující všechny výhody, které přináší Premium Raiffeisenbank Club.

Web představuje všechny partnery a jejich slevy, které je možné snadno filtrovat pomocí mnoha kritérií. Nabízí také snadnou cestu k registraci do klubu ať už jako člen nebo partner.

Přehledný web a snadná správa

Cílem webu je nabídnout klientům přehled všech slev, které mohou s kreditními kartami od RB čerpat. Díky přehledům, jednoduché grafice i rozsáhlým možnostem filtrace a vyhledávání je cesta k informacím opravdu snadná.

Detaily o Vašich oblíbených slevách si také můžete uložit ve formátu PDF či vytisknout, a to včetně map. Nechybí ani informace o druzích platebních karet a další detaily.

Důležitým požadavkem byla jednoduchost správy. Partneři stále rychlým tempem přibývají. Systém proto umožňuje snadnou správu vzhledu webu, informací na něm i import všech partnerů.

Novinky i kontinuita

Design této webové stránky nás opravdu bavil. Měli jsme možnost vytvořit mnoho nových prvků a variací, které se zatím v propagaci RB neobjevily. Důraz byl však kladen na soulad se současnou vizuální identitou společnosti. Díky všem detailům je tak na první pohled poznat, o jakou značku se jedná.

Důraz na bezpečnost

Nemůžeme prozradit jak, ale se zabezpečením celého systému jsme si dali práci. Ačkoliv web neobsahuje citlivá data, 100% funkčnost a bezpečnost systému je pro Raiffeisenbank naprostou prioritou.

Odeslat poptávku
Klikněte zde

Výhody v mobilu i tabletu

Web samozřejmě funguje perfektně i na všech mobilních zařízeních. Responzivní design zajišťuje perfektní vzhled i použitelnost na obrazovkách všech rozměrů. O tom se samozřejmě můžete přesvědčit sami. Podívejte se na web a dejte nám vědět, jak se Vám líbí!

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.