O nás

Pixelfield

Jsme kreativní vývojáři

Naším cílem je doručit klientovi fungující software. Takový, který mu přináší skutečnou hodnotu. Vytvořili jsme desítky úspěšných webových stránek a mobilních aplikací. Naše projekty navrhujeme tak aby přinášely radost našemu klientovi i uživatelům. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti, reference i nápady.

O nás

Pracujeme agilně

Jsme agilní tým. Jsme rychlí, otevření a orientovaní na výsledek. Mluvíme otevřeně a od začátku projektu se podílíme také svými nápady.

Baví nás práce s velkými i malými klienty. Mezi našimi klienty jsou velké korporace, start-upy i jednotlivci.

Těšíme se do práce. Pěstujeme otevřené, upřímné a přátelské prostředí. Bavíme se naší prací a chceme, aby se k nám každý rád vracel.

Pevný tým

Jsme tým zkušených vývojářů s hlavním sídlem v Praze. Naše služby poskytujeme v několika evropských zemích, kde máme zastoupení. Jsme tým lidí z různých koutů Evropy a domluvíme se plyně česky, anglicky i německy a těšíme se ze spolupráce s klienty ze všech koutů světa.

Pravidelně se účastníme soutěží z oblastí tvorby webu, designu a vývoje mobilních aplikací. Rádi vzděláváme sebe i jiné, proto se nejen účastníme školení, ale také školení pořádáme a publikujeme odborné články.

Máme vizi

Věříme, že moderní technologie jsou tu proto, aby nám usnadňovaly a vylepšovaly život. Věříme v rozumné propojení digitálního a reálného světa.

Věříme v to, že on-line svět pomáhá rozvíjet potenciál našich klientů - zvyšovat zisky, snižovat náklady, zvyšovat rychlost a efektivitu, a propojovat je se zákazníky. Naše produkty přinášejí také radost a užitek běžným uživatelům. Věříme v digitalizaci a automatizaci, ale technologie pro nás nejsou cílem, jen prostředkem k dosažení cíle.

Odeslat poptávku
Klikněte zde

Kam
dál?

Mobilní aplikace

Nabízíme zakázkový vývoj mobilních aplikací pro Andoid, iOS a Windows. Pomůžeme Vám s návrhem funkčnosti, vytvoříme design a vše naprogramujeme. Naši markeťáci také pomohou s propagací Vaší mobilní aplikace.

Více informací

Tvorba webu

Umíme malé firemní weby i složité portály. Tvorba webových stránek nás baví. Máme rádi jednoduchost, funkčnost a snadný přístup k informacím. Podívejte se na naše reference a nabídku našich služeb.

Více informací

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.