Smart Restaurant

Do restaurace chodíme kvůli jídlu, atmosféře, servisu i celkovému zážitku. Také tady můžeme celý proces dovést k naprosté dokonalosti pomocí moderních technologií a dopřát tak zákazníkům ten nejlepší možný servis.

Vytváříme systémy na míru, které dokáže vyladit všechny procesy ve Vaší restauraci tak, že maximalizujete jak zisky a efektivitu procesu, tak také spokojenost návštěvníků či zákazníků. Díky moderním technologiím dnes můžeme snadno zpřehlednit objednávky, nákupy, účetnictví a mnoho dalšího.

To nejmodernější pro maximální efektivitu provozu

Protože láska prochází žaludkem. S ohledem na Vaše cíle vytvoříme webové stránky, mobilní aplikaci pro vaše zákazníky nebo pro snadnou správu a organizaci rozvozu jídla.

A protože je design více než 1000 slov nejen funkčnost, ale také vizuální pojetí, využití prvků a barev je přizpůsobena Vaší vizuální identitě. Firemním barvám, kuchyni, kterou nabízíte, i filozofii, kterou zastáváte. Ať už jde o webové stránky, mobilní aplikaci nebo jakékoliv další řešení, nikdo ani na moment nezůstane na pochybách, s kým má tu čest.

Informace o provozu

Objednávky přes mobil a tablet jsou dnes už poměrně časté. Tato data navíc ale můžete i dále využít. Získáte přehledné informace o tom, kde jsou největší slabiny Vaší restaurace.

Můžete se dozvědět například, jaká jídla jsou nejoblíbenější a co jsou naopak propadáky. Kolik vyděláte na jaké položce? Co lidé vracejí a co chválí? Všechny tyto informace přehledně a aktuálně. Stejně tak propojení do účetnictví nebo automatické dokupování surovin. Záleží na Vašich požadavcích.

Aplikace na míru Vašemu provozu

Každá restaurace je trochu jiná. Naše řešení dokáží uspokojit požadavky malých hospůdek i sítí provozoven. Vždy nabízí přesně ty funkce, které jsou pro daný typ zařízení přínosné a smysluplné. Zeptejte se nás na možnosti řešení na míru pro Vaši restauraci a nabízejte nadstandardní služby ve Vašem regionu jako první.

Chcete další informace o možnostech
on-line řešení pro restaurace?

Podívejte se zde,
nebo nás kontaktujte.

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.