Ski Resort

Jak využít aplikace a data v provozu lyžařského areálu? Vytvořili jsme koncept mobilní a webové aplikace pro všechny milovníky lyžování.

Lyžařské areály, plné sjezdovky, tisíce návštěvníků, kteří si kupují skipassy a neustále procházejí turnikety. Ideální místo pro práci s daty! Jak může aplikace vylepšit komfort návštěvníků a provozovateli nabídnout zajímavá data? Podívejte se!

Nový stupeň komfortu pro všechny lyžaře

Koupit si skipass už nemůže být snažší. Z pohodlí hotelu, automobilu nebo třeba restaurace si otevřete naši aplikaci, zvolíte si tarif a zaplatíte online. To je vše. Telefon umístítě do kapsy a můžete se vydat na svah.

Jste v novém areálu? V aplikaci najdete mapy sjezdovek včetně aktuální obsazenosti, seznam vleků v provozu, fotografie, mapu dalších míst jako jsou restaurace, bary, zastávky skibusu. Prostě všechno co potřebujete pro perfektní zimní zážitek na jednom místě. A pokud nastane problém, jedním tlačítkem si zavoláte pomoc.

Informace a úspory pro provozovatele

Provozovatel získá on-line informace o pohybu lyžařů v areálu, o místech problémů a nehod. To přináší nový bezpečnostní standard a také užitečná data. Díky nim se dá například řídit úprava sjezdovek a další činnosti.

On-line platby propojené s fakturačním a účetním systémem zvládají automaticky obsloužit všechny klienty, zanést vše do účetnictví a generovat přehledné výkazy.

Snadná správa a rozvoj aplikace

Aplikace umožňuje snadnou správu a úpravu informací obsažených v aplikaci. Je tak možné uživatelům velmi snadno nabízet ty nejaktuálnější informace například ohledně sjezdovek a cen. Navíc mohou administrátoři komunikovat s návštěvníky areálu a tak jim v reálném čase dávat užitečné informace, nebo například upozorňovat na akce a jiné nabídky.

Zaujal vás náš koncept?
Kontaktujte nás!

Bude se Vám s námi skvěle pracovat!

Projekty bereme za vlastní a záleží nám na výsledku, připravte se proto, že často uslyšíte naše názory!

Jsme rychlí. Můžete se spolehnout na to, že vše dokončíme včas.

Neutrácíme. Volíme ty nejvhodnější technologie pro výsledek i rozpočet.

Pomůžeme s propagací webu nebo aplikace.

Jsme agilní! Se vším, co z toho pro klienta plyne.

Více o nás

Můžeme pomoci také
s Vaším projektem?

Kontaktujte nás!

Kontakt

Mám zájem o (nepovinné)

Potřebuji

nový web webovou aplikaci mobilní verzi webu redesign analýzu webu grafiku jiné služby
komerční aplikaci aplikaci pro interní účely konzultaci digitalizaci podnikání jiné služby
nezávaznou konzultaci analýzu webu či aplikace marketing, branding jiné služby
SEO PPC Sociální sítě Technická podpora Webhosting, domény jiné služby

Formulář byl úspěšně odeslán. Brzy Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.